Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Copywriter

NLS84 Advertising GroupO firmie

5 0006 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Ślężna 146
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

NLS84 Advertising Group

Ślężna 146

Wrocław

Uwielbiasz pisać, tworzyć i kreować, a swoje myśli z łatwością potrafisz zapisać? Jesteś absolwentką lub absolwentem filologii polskiej, a do tego jesteś osobą dokładną skrupulatną i samodzielną? Nie czekaj dłużej tylko zgłoś swoją aplikację, nowe, ciekawe wyzwania czekają na Ciebie.

Copywriter

Opis stanowiska:

  • tworzenie kontentu marketingowego (ulotki, broszury, mailingi itp),
  • opracowanie haseł reklamowych,
  • prace korektorskie wraz z redakcją,
  • praca na pełny etat we Wrocławiu.

Wymagania:

  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w agencji reklamowej,
  • lekkość w komunikacji pisemnej,
  • znajomość współczesnych trendów,
  • absolwentka lub absolwent filologii polskiej.

Oferujemy:

  • pracę z wiodącymi markami w Polsce,
  • młody dynamiczny zespół,
  • rozliczenie B2B.

Ogłoszenie archiwalne