Oferta pracy

Copywriter z językiem angielskim

IPRIME JOBS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Katowice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Dla Naszego Klienta - dynamicznie podbijającego rynek inwestycji i nieruchomości, łączącego w swym działaniu inwestycje na rynkach komercyjnych z technologią blockchain poszukujemy optymistycznej, kreatywnej i dynamicznej osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Tworzenie treści marketingowych zarówno w j. polskim, jak i j. angielskim
  • Bieżące wsparcie kreacyjne Działu Marketingu
  • Śledzenie trendów copywriterskich wraz z wykorzystaniem ich w bieżących projektach
  • Budowanie kreatywnych scenariuszy pod kampanie reklamowe
  • Optymalizacja treści pod kątem SEO

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację w mowie i piśmie (min. B2)
  • Lekkie pióro, bogate słownictwo i umiejętność zainteresowania odbiorcy
  • Kreatywność, dbałość o detale oraz umiejętność samoorganizacji pracy
  • Minimum 2-letnie doświadczenie copywriterskie potwierdzone portfolio

Mile widziane:

  • Doświadczenie w kreowaniu tekstów na temat kryptowalut/technologii blockchain

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczny czas pracy
  • Pakiet benefitów (m.in. karta Multisport)
  • Szerokie możliwości rozwojowe (m.in. szkolenia)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Administratorem danych osobowych jest spółka IPrime Jobs Sp. Z o.o., Katowice 40-514, ul. Ceglana 4. Dane są przetwarzane w celu udziału w rekrutacji i zatrudnienia na podstawie art. 6 ust 1b RODO. Więcej informacji można uzyskać na stronie https://iprimejobs.com/pl/strona-glowna/

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy