Oferta pracy

Copywriter z językiem CZ, SK, RO, HU, DK, SE lub NO

Secom United Sp. z o. o.O firmie

  • Chrobrego 133A, Toruń
    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Secom United Sp. z o. o.

Chrobrego 133A

Toruń

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowe i samodzielne tworzenie oryginalnego contentu w danym języku dla sklepu internetowego,

  • współtworzenie oraz realizacja strategii marketingowej i PR dostosowanej do konkretnego odbiorcy,

  • tworzenie opisów produktów, pisanie haseł reklamowych, artykułów na bloga,

  • współtworzenie wraz z innymi copywriterami i grafikami identyfikacji marki sklepu,

  • weryfikacja poprawności treści w danym języku, znajdujących się na stronach www.

Nasze wymagania

  • lekkie pióro oraz świetny warsztat pisarski,

  • doskonała znajomość ortografii, gramatyki, interpunkcji,

  • umiejętność optymalizacji tworzonych treści i redagowania ich pod kątem SEO,

  • znajomość trendów w komunikacji online, a zwłaszcza e-commerce,

  • znajomość narzędzi komunikacji marketingowej i zasad tworzenia tekstów publikowanych online,

  • dobra umiejętność organizacji pracy,

  • bardzo dobra znajomość języka czeskiego, słowackiego, rumuńskiego, węgierskiego, duńskiego, szwedzkiego lub norweskiego - warunek konieczny.

Mile widziane

  • doświadczenie w branży e-commerce,

  • udokumentowane sukcesy w tworzeniu treści,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • umowę o pracę (jesteśmy otwarci również na inne typy umów),

  • możliwość pracy w trybie hybrydowym (częściowo zdalnie, częściowo stacjonarnie) lub 100% zdalnie,

  • pracę z doświadczonym i zgranym zespołem,

  • dużą samodzielność w zakresie realizacji własnych pomysłów,

  • możliwość bycia częścią rozwijającej się, międzynarodowej firmy,

  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia zawodowego i kompetencji,

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

Secom United to jeden z liderów polskiego rynku e-commerce w segmencie dom&wnętrze. Naszym celem jest kreowanie najnowszych trendów związanych z designem oraz innowacyjnością produktów jakimi są profesjonalne osłony okienne.

Naszym atutem są ludzie – specjaliści w swoim fachu, popierający swoje umiejętności bogatym doświadczeniem. W naszym zespole cenimy sobie szczerość, komunikatywność, ambicję i zaangażowanie, przy jednoczesnym postawieniu znaku równości dla koleżeństwa, otwartości i dobrej atmosfery.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, wdrażaniem nowych projektów, a także otwieraniem nowych kanałów sprzedaży rozszerzamy nasz zespół :)

Przewiń do profilu firmy