Logo Pracuj.pl

Corporate Account Manager / Corporate Account Manager IP

Orange PolskaO firmie

  • Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • odpowiedzialność za wzrost wartości przypisanej bazy klientów biznesowych (portfel) lub klientów z obszaru Instytucji Publicznych poprzez postępowania przetargowe i zapytania ofertowe w trybie ustawy PzP
  • doradztwo i sprzedaż rozwiązań telekomunikacyjnych i ofert niestandardowych OPL (Mobile, FIX, data, ICT, IoT) i Spółek z Grupy, w tym finansowanych z funduszy UE i grantów z budżetu centralnego
  • wspieranie terminowego dostarczania produktów i usług przypisanych klientom
  • przygotowanie oraz prezentacja ofert dotyczących usług i produktów Orange
  • realizacja celów sprzedażowych

Nasze wymagania

  • sprzedaż dla biznesu lub Instytucji Publicznych to sfera, w której czujesz się komfortowo
  • masz łatwość w budowaniu relacji z klientem i proaktywnie odpowiadasz na jego potrzeby jako partner w cyfrowej transformacji biznesu
  • chcesz się uczyć oraz jesteś zaangażowany
  • jesteś elestyczny, dynamiczny w działaniu, samodzielnie zarządasz zadaniami i masz zdolności oragnizacyjne
  • masz gotowość na współpracę w ramach umowy B2B
  • obserwujesz rynek i wiesz, że cyfryzacja biznesu przyspieszyła - potrzebujesz solidnego partnera i innowacyjnych produktów, których szuka biznes

To oferujemy

  • oferujemy wynagrodzenie podstawowe oraz prowizyjne uzależnione od realizacji celów marżowych i przychodowych
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
  • dedykowany program wdrożeniowy – szkolenia pod okiem mentora lub trenera
  • rzetelne i stabilne partnerstwo
  • zaangażowanie w proces sprzedaży konsultacyjnej oparty o innowacyjne na rynku portfolio produktów i usług
  • szkolenia o rozwiązaniach ICT, digital, telekomunikacyjnych i systemach sprzedażowych
  • indywidualne programy rozwojowe
  • nauczymy Cię dobierać zaawansowane rozwiązania ICT i dopasowywać je do potrzeb konkretnych przedsiębiorstw

O zespole:

W naszym zespole w centrum zainteresowania znajdują się dane i ich wykorzystanie. Opierając się na szerokiej i wielopoziomowej analizie danych rekomendujemy działania biznesowe, pomagamy rozwiązywać problemy i odkrywamy nowe możliwości. W jednym zespole skupiamy osoby odpowiedzialne za analitykę portalu oraz aplikacji Orange oraz osoby zajmujecie się personalizacją przy wykorzystaniu Synerise. Dodatkowo ściśle współpracujemy z obszarami zajmującymi się kampaniami sprzedażowymi i komunikacyjnymi oraz odpowiedzialnymi za sam produkt (zespoły agile).

Od lat znajdujemy się pierwszej dziesiątce najlepszych pracodawców na świecie. Dostarczamy nowoczesne rozwiązania telekomunikacyjne, które wpływają na poprawę jakości życia milionów ludzi. Dołączając do Orange masz pewność, że Twoja praca ma znaczenie, a Twoje zaangażowanie zostanie nagrodzone.

W procesie rekrutacji do Orange wszyscy kandydaci mają równe szanse, niezależnie od płci, wieku, rasy, pochodzenia, wyznania, niepełnosprawności, orientacji seksualnej lub innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.

Corporate Account Manager / Corporate Account Manager IP, Bydgoszcz