Ta oferta pracy jest nieaktualna od 17 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Corporate Account Manager

  • zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 03.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Zespół MasterCare tworzą eksperci z obszaru Telekomunikacji&IT. Mamy doświadczenie w realizacji projektów dla największych operatorów działających na polskim rynku (Orange, T-Mobile, Polkomtel, ATM czy Play), a także dla dostawców systemów (Huawei, Ericsson, NEC etc.).

    Zajmujemy się wskazywaniem specjalistów i zespołów do lokalnych oraz międzynarodowych projektów w branżach Telco i IT. Zatrudniamy najlepszych ekspertów otwartych na innowacyjne metody rekrutacji, ponieważ zdajemy sobie sprawę z wyzwań stawionych obecnie przez pracodawców.

    Poza standardowymi narzędziami i metodami pracy, które stosujemy, stawiamy również na stałą edukację w celu wdrażania najbardziej nowoczesnych rozwiązań. Działamy na terenie całej Polski, choć nasze projekty obejmują także inne kraje Unii Europejskiej.

    Dla naszego Klienta, globalnego dostawcy i producenta urządzeń elektronicznych, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Zakres obowiązków:

    • Regularne wizyty u partnerów biznesowych - klientów końcowych;
    • Identyfikowania potrzeb oraz przygotowanie ofert handlowych;
    • Wsparcie w organizacji szkoleń i w obsłudze klientów;
    • Współpraca z działem handlowym i pozostałymi działami firmy;
    • Raportowanie dokonań do Szefa Sprzedaży.

    Wymagania:

    • Minimum 2 lata doświadczenia w sprzedaży do klienta końcowego (mile widziane doświadczenie w branży IT);
    • Umiejętność nawiązywania relacji z klientami końcowymi;
    • Otwartość na zdobywanie wiedzy, dobra organizacja pracy, proaktywność i konsekwencja w działaniu;
    • Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
    • Wykształcenie wyższe;
    • Podstawowa wiedza z zakresu prawa zamówień publicznych;
    • Prawo jazdy kat. B.

    Mile widziane:

    • Znajomość branży IT oraz rynku urządzeń peryferyjnych.

    Oferujemy:

    • Interesującą i stabilną pracę w międzynarodowej organizacji;
    • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach struktur firmy;
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
    • Pakiet medyczny;
    • Samochód służbowy;
    • Możliwość pracy zdalnej.