Ta oferta pracy jest nieaktualna od 45 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Corporate Actions Analyst

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-06-01

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Location: Poznań

    Pracując u nas będziesz odpowiedzialny/a za:

    Osoba na tym stanowisku będzie przede wszystkim odpowiedzialna za monitorowanie, analizowanie i procesowanie Corporate Actions mających wpływ na portfolio funduszy inwestycyjnych Franklin Templeton Investments (ponad 50,000 instrumentów finansowych).

     Zadania na stanowisku:

    • Monitorowanie, weryfikowanie oraz analizowanie Corporate Actions,
    • Odzwierciedlanie Corporate Actions w funduszach inwestycyjnych,
    • Wsparcie, współpraca oraz rozwijanie i utrzymywanie relacji z globalnymi partnerami,
    • Udział w projektach, przy współpracy z działami w innych lokalizacjach

    Szukamy kandydatów, którzy posiadają:

    • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomia, prawo, finanse i rachunkowość),
    • Podstawową wiedzę z zakresu rynków finansowych,
    • Co najmniej 2 lata doświadczenia w branży finansowej,
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym,
    • Bardzo dobrą znajomość MS Office (MS Excel, MS Word)
    • Umiejętność analitycznego myślenia,
    • Bardzo dobrą organizację pracy i umiejętność priorytetyzacji zadań,
    • Umiejętność pracy pod presją czasu,

    Zapewniamy:

    • Lokalną pracę o globalnym zasięgu
    • Pracę z widokiem na panoramę Poznania
    • Pakiet benefitów: ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie grupowe, Programy: Employee Assistance, Staff Investment, karta Multisport
    • Siłownię w biurze
    • Organizację pracy zgodną z filozofią work-life balance
    • Pracę w oparciu o wzajemne zaufanie i bieżący feedback
    • Możliwość zaangażowania się w projekty społeczne i lokalne inicjatywy
    Przed aplikacją zapoznaj się z Polityką prywatności Franklin Templeton Investments Poland.