Oferta pracy

Corporate Business Manager

Orange Polska

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie Klientów biznesowych w cyfrowej transformacji i kreowaniu potrzeb klienta w zakresie rozwiązań Telco oraz ICT.

  • Realizować cele sprzedażowe w obszarze rozwiązań telekomunikacyjnych.

Nasze wymagania

  • Zdolności organizacyjne, samodzielność oraz dynamizm w działaniu.

  • Umiejętność skutecznego pozyskiwania nowych Klientów lubisz wyzwania sprzedażowe.

  • Doświadczenie w sprzedaży do klientów B2B.

  • Znajomość branży telko/ICT/IT oraz współpracy z sektorem Instytucji Publicznych będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Umowa B2B.

  • Gwarantowane wsparcie finansowe na start.

  • Szkolenia produktowe i sprzedażowe.

  • Premia uzależniona od wyników.

  • Wsparcie operacyjne doświadczonego managera.

  • Praca na potencjale Klientów (dedykowane bazy, lead’y)

Obszar firmy

Sprzedaż do Klientów Korporacyjnych

Dołącz do zespołu odpowiedzialnego za sprzedaż usług telekomunikacyjnych (transmisja głosu, danych, usługi mobilne) oraz ICT wiodącego operatora telekomunikacyjnego – Orange Polska.

Od lat znajdujemy się pierwszej dziesiątce najlepszych pracodawców na świecie. Dostarczamy nowoczesne rozwiązania telekomunikacyjne, które wpływają na poprawę jakości życia milionów ludzi. Dołączając do Orange masz pewność, że Twoja praca ma znaczenie, a Twoje zaangażowanie zostanie nagrodzone.

W procesie rekrutacji do Orange wszyscy kandydaci mają równe szanse, niezależnie od płci, wieku, rasy, pochodzenia, wyznania, niepełnosprawności, orientacji seksualnej lub innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.

Przewiń do profilu firmy