Logo Pracuj.pl

Corporate Sales Manager - Sprzedaż IoT

Orange PolskaO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Poszukiwanie nowych Klientów i bycie dla nich przewodnikiem w świecie Internetu Rzeczy
  • Strategiczne doradztwo w wyborze rozwiązań zwiększających efektywność organizacyjną i finansową Klientów oraz bycie partnerem w ich biznesie
  • Cross segmentowa współpraca z innymi obszarami: sprzedaż do klientów kluczowych i korporacyjnych
  • Realizacja celów sprzedażowych i przychodowych
  • Poszukiwanie i wdrażanie nowych rozwiązań produktowych we współpracy z zespołami wsparciowymi
  • Współpraca z Partnerami i dostawcami sprzętu
  • Monitoring ofert firm konkurencyjnych

Nasze wymagania

  • Minimum dwuletnie doświadczenie w sprzedaży na rynku B2B (mile widziane doświadczenie w obsłudze i sprzedaży do segmentu instytucji publicznych)
  • Silną motywację do pozyskiwania nowych Klientów i realizacji celów sprzedażowych
  • Swobodę poruszania się w świecie nowoczesnych technologii i innowacyjnych rozwiązań
  • Umiejętność budowania i utrzymywania bieżących i długofalowych relacji z Klientami B2B, Instytucjami Publicznymi i Partnerami Technologicznymi popartą konkretnymi sukcesami
  • Chęć poszerzania wiedzy z zakresu usług i rozwiązań Grupy Orange Polska oraz Partnerów Technologicznych
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Znajomość jęz. angielskiego na poziomie średniozaawansowanym

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • program emerytalny
  • Pracę z najnowszą technologią

Od lat znajdujemy się pierwszej dziesiątce najlepszych pracodawców na świecie. Dostarczamy nowoczesne rozwiązania telekomunikacyjne, które wpływają na poprawę jakości życia milionów ludzi. Dołączając do Orange masz pewność, że Twoja praca ma znaczenie, a Twoje zaangażowanie zostanie nagrodzone.

W procesie rekrutacji do Orange wszyscy kandydaci mają równe szanse, niezależnie od płci, wieku, rasy, pochodzenia, wyznania, niepełnosprawności, orientacji seksualnej lub innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.

Zapraszamy do zespołu

Sprzedaż rozwiązań IoT to możliwość rozwoju w gronie osób mocno zainteresowanych nowymi technologiami. Pracujemy wspólnie, wspierając się i dzieląc się wiedzą. Lubimy wspólnie bawić się, rozmawiać i żartować. Jeśli jesteś osobą otwartą, z dużą motywacją, lubiącą się uczyć i rozwijać w nowych obszarach to świetnie do nas będziesz pasować :)

Corporate Sales Manager - Sprzedaż IoT, Warszawa