Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Cost Controller/Analyst

Antal Finance & Accountancy O firmie

  • Katowice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Dla jednego z naszych Klientów, dużej spółki akcyjnej z branży produkcyjno-usługowej poszukujemy kandydata na stanowisko

Cost Controller/AnalystNumer ref.: JJ/21/45432

Obowiązki:

  • Kontrola koszów stałych w spółkach grupy
  • Optymalizacja kosztów
  • Identyfikacja i generowanie oszczędności w obszarze kosztów stałych
  • Weryfikacja, opiniowanie i negocjacje umów z dostawcami
  •  Przygotowanie raportów i analiz kosztowych
  • Analizy ad hoc
  • Tworzenie procedur i polityki kosztowej w spółce
  • Udział w procesie budżetowania i analiza odchyleń od budżetu
  • Raportowanie bezpośrednio do prezesa zarządu

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel
  • Zmysł analityczny
  • Dociekliwość i sumienność
  • Zdolności negocjacyjne
  • Samodzielność i decyzyjność

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie i prace pełną wyzwań
  • Pakiet premiowy
  • Benefity pozapłacowe
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne