Oferta pracy

Cost Controller

Johnson Matthey Poland Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

Johnson Matthey Poland Sp. z o.o.

Alberta Einsteina 6

Gliwice

Johnson Matthey specjalizuje się w zrównoważonej technologii. Korzystamy z naszej wiedzy naukowej, aby tworzyć innowacyjne produkty, które odgrywają kluczową rolę w ograniczaniu szkodliwej emisji i poprawie jakości powietrza, pomagając naszym klientom spełniać wymagania prawne na całym świecie. Jako dostawca jednej trzeciej katalizatorów w przemyśle motoryzacyjnym na całym świecie, odgrywamy istotną rolę w tworzeniu przyszłości.

Johnson Matthey Plc jest pracodawcą oferującym równe szanse i zachęca do składania wniosków przez odpowiednio wykwalifikowanych kandydatów, niezależnie od płci, rasy, niepełnosprawności, wieku, orientacji seksualnej, zmiany płci, małżeństwa lub związku partnerskiego, ciąży lub macierzyństwa, religii lub przekonań.

Kontroler kosztów jest odpowiedzialny za działania związane z aspektami kontrolingu finansowego, w tym związane z projektem inwestycyjnym powstawania jednostki jak również jej działaniami operacyjnymi.

Główne obowiązki:

  • Monitorowanie kosztów i wydatków inwestycyjnych jednostki,
  • Dzienny przegląd i zatwierdzanie Zleceń Procesowych,
  • Zapewnienie prawidłowości wyceny materiałów wg standardu w systemie SAP,
  • Przygotowywanie analiz odchyleń kosztów w stosunku do budżetu, prognoz (w podziale na centra kosztowe, centra zysków, segmenty produktowe etc.),
  • Zapewnienie okresowej kontroli budżetu kosztów produkcyjnych (straty w procesie produkcji, odpad produkcyjny etc.),
  • Wsparcie w zadaniach finansowego zamknięcia miesiąca,
  • Zarządzanie kluczowymi wskaźnikami efektywności jednostki,
  • Przygotowywanie finansowych analiz ad-hoc, mających na celu wsparcie w procesie podejmowania decyzji,
  • Wykonywanie czynności wymaganych przez odpowiednie zapisy z obowiązujących procedur i instrukcji Systemów Zarządzania JM, wewnętrznych regulaminów firmy oraz przepisów prawa,
  • Przestrzeganie wymagań systemów IATF 16 949, ISO 9001,  ISO 14 001 oraz ISO 45 001.

Wymagania

  • Minimum rok doświadczenia w obszarze wyceny kosztów wg standardu,
  • Doświadczenie w branży produkcyjnej,
  • Język angielski oraz polski na poziomie minimum B2 w mowie i w piśmie,
  • Wykształcenie w zakresie finansów lub pokrewne,
  • Podstawowa wiedza z zakresu przedsiębiorczości,
  • Efektywna komunikacja z wewnętrznymi interesariuszami, umiejętność prezentacji,
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne I komunikacji na wszystkich poziomach organizacji, z uwzględnieniem umiejętności wyjaśniania finansowych zagadnień osobom nie posiadającym wiedzy księgowej,
  • Umiejętność efektywnego planowania i kontroli wykonywania codziennych zadań mająca na celu dotrzymanie wyznaczonych terminów.

Co oferujemy?

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Praca w międzynarodowym środowisku przy realizacji ciekawych pod względem technicznym projektów,
  • Bogaty pakiet socjalny (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multi-Sport, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, bony i premie świąteczne),
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowych strukturach firmy,
  • Przyjazna atmosfera pracy,
  • Praca w rozpoznawanej, nowoczesnej, stabilnej firmie.

Jeżeli chcesz, aby Spółka wykorzystała Twoje dane osobowe inne niż wskazane w art. 22(1) Kodeksu pracy (np. wizerunek, numer telefonu, adres e-mail) zawarte w dokumentach aplikacyjnych, prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli w swoich dokumentach aplikacyjnych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych innych niż wskazane w art. 22(1) Kodeksu pracy przez Johnson Matthey Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie dla celów niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Jeżeli chcesz, aby Spółka skorzystała z podanych przez Ciebie danych osobowych w celach niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych, załącz poniższą klauzulę zgody w swoich dokumentach aplikacyjnych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Johnson Matthey Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie dla celów niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy