Logo Pracuj.pl

Cost Controller / Kontroler kosztów

IFA POWERTRAIN POLSKA SP. Z O.O.O firmie

IFA POWERTRAIN POLSKA SP. Z O.O.

Europejska 8

Zimna Wódka (pow. strzelecki)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Monitorowanie, analizowanie i aktualizacja kosztów wytwarzania obecnych i przyszłych produktów
  • Analiza, kalkulacja i tworzenie raportów/prognoz związanych z : marżami, kosztami złomu, poziomów wartości zapasów
  • Nadzór i optymalizacja projektów
  • Nadzór nad budżetami kosztów (OPEX) i przepływami finansowymi wszystkich działów
  • Obliczanie i przesyłanie taryf (do SAP) wszystkich produkcyjnych miejsc pracy/miejsc powstawania kosztów
  • Aktualizacja i utrzymanie struktury Cost Centers-Cost Elements (SAP)
  • Wykonywanie zamknięć miesięcy obrotowych (rozliczenia SAP)
  • Współpraca z zewnętrznymi audytorami finansowymi podczas audytów finansowych
  • Raportowanie ad hoc dla lokalnego CFO i centrali zgodnie z potrzebami

Nasze wymagania

  • Znajomość systemu SAP (moduł controllingowy)
  • Wykształcenie wyższe, kierunkowe (finanse, ekonomia)
  • Co najmniej 2 lat doświadczenia w Controllingu w firmie produkcyjnej
  • Praktyczna znajomość wskaźników finansowych
  • Biegła znajomość języka angielskiego, znajomość języka niemieckiego mile widziana
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, komunikacji
  • Zorientowanie na realizację celów – koncentracja na wynikach

To oferujemy

  • W IFA podzielisz się swoim doświadczeniem i zdobędziesz nowe
  • Otrzymasz wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji
  • Będziesz mieć wpływ na efekty swojej pracy
  • Biorąc udział w szkoleniach zarówno w ramach Grupy IFA, jak i w szkoleniach zewnętrznych,
  • podniesiesz swoje kwalifikacje
  • Oferujemy dostęp do takich benefitów jak: dofinansowanie posiłków w kantynie pracowniczej,
  • prywatna opieka medyczna, dofinansowanie dojazdów do pracy, atrakcyjne ubezpieczenie
  • grupowe, pakiety sportowe, świadczenia w ramach ZFŚS, premia miesięczna

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie dojazdów do pracy
  • program rekomendacji pracowników
  • dofinansowanie posiłków w kantynie pracowniczej
  • premia miesięczna

Kandydatów zainteresowanych ofertą, prosimy o przesłanie CV pod przycisk Aplikuj bądź na adres: [email protected], podając w tytule wiadomości: Cost Controller / Kontroler Kosztów. Każda aplikacja powinna zawierać poniższą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez IFA Powertrain Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Zimnej Wódce, ul. Europejska 8, zwaną dalej „Administratorem” na potrzeby prowadzenia obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Administratora. W każdej chwili mogę wycofać te zgodę.”

Produkujemy półosie – napędzamy przyszłość motoryzacji!

IFA Powertrain Polska należy do grupy IFA Holding GmbH, jednego z czołowych dostawców podzespołów w branży motoryzacyjnej, oferując unikalne rozwiązania dla każdego klienta. Współpracujemy z czołowymi koncernami motoryzacyjnymi, są to m.in: Daimler, VW, BMW, GM, Chrysler, Audi, Porsche, Ford, Ferrari. Dostarczamy to, co najlepsze.

Pasja w działaniu, zaangażowanie pracowników na całym świecie są podstawą innowacji i nowoczesnych technologii.

Dzięki temu pomagamy kształtować przyszłość motoryzacji i reagować na potrzeby naszych klientów.

Stawiamy na rozwój firmy oraz naszych pracowników. W tym roku uruchamiamy nowe projekty oraz nowe linie produkcyjne.

Jako IFA Group prowadzimy działalność w Europie – Niemcy (Haldensleben, gdzie znajduje się siedziba firmy), USA – Charleston, Azja – Szanghaj.

W IFA Powertrain Polska produkujemy półosie dla grupy Daimler.

www.ifa-group.com

Cost Controller / Kontroler kosztów, Europejska 8, Zimna Wódka (pow. strzelecki)