Oferta pracy

Cost Manager

CUSHMAN & WAKEFIELD

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Rozwijanie i utrzymywanie portfela klientów

  • Opracowywanie wstępnych szacunków budżetowych / planów kosztowych

  • Przeprowadzanie przetargów z wyborem kluczowych wykonawców

  • Doradztwo w zakresie odpowiedniej strategii zakupowej

  • Kontrola budżetu i kosztów w trakcie trwania projektu

  • Zarządzanie kosztami zmian w trakcie trwania projektu

  • Zarządzanie ryzykiem

  • Uczestnictwo w spotkaniach z Klientem oraz zespołem projektowym

  • Udział w wizjach lokalnych

  • Przygotowanie analizy kosztów

  • Prowadzenie listy wykonawców odpowiednich dla wszystkich typów projektów

  • Ścisła współpraca z zespołem Project Menagerów i wykonawcami na każdym etapie projektu

  • Przygotowanie końcowych raportów finansowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe – tytuł inżyniera na kierunku związanym z budownictwem

  • Co najmniej 2-3 lata doświadczenia zawodowego w pracy na podobnym stanowisku

  • Doświadczenie w pracy u generalnego wykonawcy z sektora biurowego lub magazynowego będzie dodatkowym atutem

  • Biegła obsługa programu AutoCAD – warunek konieczny

  • Dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie programu Excel)

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne

  • Znajomość prawa budowlanego

  • Umiejętność współpracy w zespole i budowania relacji z klientami

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, w tym słownictwa związanego z nieruchomościami.

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w międzynarodowej i wiodącej na rynku organizacji w zakresie doradztwa, pośrednictwa i zarządzania nieruchomościami

  • Pracę w zespole ekspertów oferującym specjalistyczne usługi doradcze w zakresie kontroli kosztów.

  • Możliwość stałego rozwijania własnej wiedzy i kompetencji

  • Udział w ciekawych projektach globalnych i lokalnych

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Szeroki pakiet świadczeń pozapłacowych Pracodawcy, w tym:

  • Program Cushwake Cares, w ramach którego prowadzone są zajęcia: zdrowy kręgosłup/pilates, sesje mindfulness i warsztaty wellbeingowe z ekspertami

  • Platforma Worksmile, w ramach której oferujemy kafeterię benefitów, zabawy rywalizacyjne i grupy tematyczne

  • Karta Multisport, Prywatna opieka medyczna w Medicover, Grupowe ubezpieczenie na życie

  • Świadczenia z ZFŚS

  • Platforma do nauki języków obcych

  • Tematyczne Kluby Pasji dla pracowników

  • Praca w nowoczesnym biurze w budynku HUB przy Rondzie Daszyńskiego z bezpośrednim połączeniem z metrem

  • Udogodnienia takie jak: sala do ćwiczeń, pokój do relaksacji, fotel masujący, sala do jogi, duża kafeteria i kuchnia, tematyczne sale spotkań, nowoczesne technologie telekomunikacyjne i inne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • siłownia w biurze

Cushman & Wakefield jest światowym liderem w dziedzinie usług związanych z nieruchomościami komercyjnymi, pomagając klientom zmienić sposób, w jaki ludzie pracują, robią zakupy i żyją. 53 000 Pracowników firmy w ponad 60 krajach zapewnia kompleksowe, lokalne i globalne usługi, które tworzą znaczącą wartość dla najemców i inwestorów na całym świecie. Cushman & Wakefield jest jedną z największych firm świadczących usługi w zakresie nieruchomości komercyjnych o przychodach w wysokości 5 mld USD w podstawowych usługach leasingu agencyjnego, usługach majątkowych, rynkach kapitałowych, usługach dla obiektów (markowe usługi C&W), globalnych usługach najemców, zarządzaniu inwestycjami (marki DTZ Investors), usługi projektowe i rozwojowe, reprezentacja i wycena najemców oraz doradztwo.

Przewiń do profilu firmy