Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Country - Category Buyer with German

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 16.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Recticel is an international industrial group specialising in the transformation of polyurethane into innovative products and solutions which contribute to our daily comfort. It develops, produces and commercialises these solutions to offer an extensive range of value-adding industrial and domestic applications through four distinct business lines: Flexible Foams, Bedding, Insulation and Automotive.

    Recticel is active in 28 countries and has a workforce of about 7,900 worldwide (including joint ventures). Its combined sales turnover reached EUR 1,460 billion in 2017. Recticel is listed on Nyse-Euronext stock exchange. To learn more: visit www.recticel.com

    Dla naszej dywizji Bedding w Polsce (Łódź) poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

    Country/Category Buyer
    with German

    Twoja rola:

    W Polsce Recticel działa w ramach linii biznesowej Bedding i Insulation. W Łodzi firma produkuje materace i łóżka kontynentalne (znane w Polsce z takich marek jak Sembella czy Schlaraffia), zatrudniając 600 osób.

    Jako Country/Category Buyer będziesz mieć możliwość pracy w środowisku międzynarodowym w obszarze zakupów produkcyjnych i nieprodukcyjnych. Będziesz pracował dla jednostek Recticel w Niemczech, Austrii i Szwajcarii, we współpracy z innymi kupcami, z działem rozwoju produktów, produkcji czy supply chain. W swojej pracy będziesz raportował do menedżera zakupów linii biznesowej Bedding, będziesz też prowadził własne projekty zakupowe.

    Twoje zadania:

    • Definiowanie i wdrażanie polityki zakupowej w danym obszarze.
    • Negocjowanie warunków i kontraktów z dostawcami.
    • Zapewnienie właściwego wdrożenia kontraktów, bieżąca ocena dostawców.
    • Zapewnienie wdrożenia firmowych wytycznych odnośnie procesu zakupowego.
    • Wsparcie dla biznesu i organizacji, współpraca z działem jakości w celu właściwego zapewnienia jakości od dostawców.
    • Nadzorowanie pracy dwóch specjalistów ds. zakupów w krajach regionu DACH.

    Twoje kompetencje:

    • Dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego. Znajomość języka francuskiego będzie dodatkowym atutem.
    • Kilkuletnie doświadczenie w obszarze zakupów w firmie międzynarodowej, w zarządzani kategoriami zakupów i wdrażaniu strategii zakupowych.
    • Wykształcenie wyższe w zakresie zakupów, ekonomii, logistyki lub pokrewne.
    • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz analizowania i prezentowania danych i analiz.
    • Nastawienie na współpracę i rozwiązywanie problemów, skupienie na celu i poziomie obsługi klienta wewnętrznego.
    • Znajomość pakietu MS Office, mile widziana znajomość aplikacji Lotus Notes, systemu SAP i Ariba.

    Co oferujemy:

    • Oferujemy umowę o pracę w rozwijającej się dynamicznie firmie międzynarodowej, będącej liderem w swojej branży.
    • Odnajdziesz u nas przyjazną atmosferę, wsparcie kolegów ale także dużo wyzwań i dynamicznej pracy.
    • Zapewnimy Ci ciekawy pakiet socjalny obejmujący trzynastą pensję, opiekę medyczną, dofinansowanie posiłków, kartę sportową dla aktywnych, imprezy świąteczne dla pracowników oraz dla dzieci i inne.
    • Jeśli będziesz chcieć w przyszłości rozwijać się na innym stanowisku, w innej funkcji to też odnajdziesz taką możliwość.

    Zainteresowaliśmy Cię?

    Prześlij nam swoje CV oraz list motywacyjny klikając przycisk APLIKUJ.