Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Country Manager Europa Wschodnia (m/w/x)

Winora Staiger GmbH

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Główna odpowiedzialność to realizacja strategii sprzedaży firmy Accell Central Europe na rynku Polski, Czech i Słowacji

  • Kierowanie i rozwijanie regionu sprzedaży, aby zapewnić realizację celów ilościowych i jakościowych

  • Zarządzanie i rozwój 6-osobowego zespołu przedstawicieli handlowych

  • Zapewnienie efektywnej współpracy zespołu przedstawicieli w regionie sprzedaży, między różnymi markami, a zwłaszcza między segmentami Bikes i Parts - pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymanie istniejących klientów (Key Accounts)

  • Strategiczny rozwój, pozyskiwanie i utrzymanie struktury klientów i marki w danym regionie - Realizacja nowych oraz istniejących koncepcji sprzedaży

  • Raportowanie i analiza rynków w zakresie cech szczególnych, działań konkurencji oraz potencjału rynkowego

  • Udział w projektach w dziedzinie sprzedaży oraz wsparcie przy promocji sprzedaży

  • Identyfikacja potencjału w optymalizacji procesów i strategii oraz udział w ich realizacji

  • Udział w targach oraz imprezach branżowych

Nasze wymagania

  • Ukończone studia ekonomiczno-biznesowe albo wykształcenie handlowe z odpowiednim doświadczeniem zawodowym

  • Kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu oraz udokumentowane sukcesy w sprzedaży na rynku rowerowym

  • Dogłębna znajomość rynku rowerowego (szczególnie w Polsce)

  • Zamiłowanie do rowerów/rowerów elektrycznych jest mile widziane

  • Dogłębne zrozumienie poszczególnych wymagań dystrybucji wielomarkowych

  • Doskonałe zdolności komunikacyjne, pewność siebie połączona z empatią - Samodzielność, jak i bardzo dobra organizacja pracy

  • Silna osobowość z wysokim stopniem zaangażowania oraz niezawodność

  • Umiejętność obsługi programów Microsoft Office na zaawansowanym poziomie, w szczególności Excel

  • Biegła znajomość języka polskiego, czeskiego i angielskiego zarówno w mowie, jak i w piśmie. Znajomość języka niemieckiego jest mile widziana

  • Bezwzględna gotowość do odbywania podróży służbowych.

  • Miejsce zamieszkania na południu Polski jest dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Przyjazne środowisko pracy w zgranym zespole, z krótkimi drogami decyzyjnymi, w firmie miłośników sportu

  • Elastyczny czas pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Atrakcyjne benefity dla pracowników

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

AccellGroup koncentruje się w skali międzynarodowej na średnim i wyższym segmencie rynku rowerów, części rowerowych oraz akcesoriów. W Holandii, Belgii, Niemczech, Włoszech, Francji, Finlandii, Turcji i Wielkiej Brytanii zajmujemy czołowe pozycje. W Europie AccellGroup jest liderem na rynku rowerowym i eBike w wiodących krajowych i międzynarodowych markach (sportowych), takich jak HAIBIKE, WINORA, GHOST, BATAVUS, SPARTA, KOGA, LAPIERRE, RALEIGH, DIAMONDBACK i XLC.

Grupa Accell oraz jej spółki zatrudniają około 3 100 pracowników w 15 krajach na całym świecie. Nasze produkty są sprzedawane w ponad 80 krajach. Globalną siedzibą sprzedaży naszej firmy jest Amsterdam. ACCELL Central Europe jest wiodącą jednostką biznesową na świecie i odpowiada za marki oraz portfolio naszych marek HAIBIKE, WINORA, BATAVUS, GREENS, GHOST, LAPIERRE i KOGA.

Przewiń do profilu firmy