Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Country Manager Poland (K/M)

PrestaShopO firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Menedżer

PrestaShop (https://www.prestashop.com/en) jest dostawcą światowej klasy rozwiązania e-commerce o otwartym kodzie źródłowym, a jego oprogramowanie jest używane w ponad 300 000 sklepów e-commerce na całym świecie w 60 różnych językach. W celu wzmocnienia naszej międzynarodowej obecności na poziomie lokalnym poszukujemy:

PrestaShop dostarcza ponad 300 000 właścicielom sklepów internetowych w 180 krajach najpotężniejsze, dynamiczne i międzynarodowe oprogramowanie eCommerce, wzbogacone o setki innowacyjnych narzędzi, które pozwala tworzyć i zarządzać sklepami internetowymi bez żadnych kosztów. Nasz zespół to ponad 110 pełnych pasji profesjonalnych entuzjastów e-commerce, których celem jest dostarczanie handlowcom najlepszego rozwiązania eCommerce. Nasza siedziba główna w Paryżu i biura w Miami pomagają odnieść sukces sprzedawcom internetowym z całego świata.
Dążąc do dalszego wzmocnienia naszej międzynarodowej obecności na poziomie lokalnym, poszukujemy osoby, która zajmie się naszym rozwojem w Polsce.
Nasi lokalni Managerowie reprezentują PrestaShop w swoim kraju i są odpowiedzialni za zwiększanie świadomości marki, poszerzanie naszej bazy użytkowników i identyfikowanie strategicznych partnerstw lokalnych, które sprawią, że PrestaShop stanie się rozwiązaniem preferowanym przez handel elektroniczny w danym kraju.

Zakres obowiązków

  • Budowanie świadomości marki PrestaShop w Polsce poprzez efektywną komunikację z osobami wpływowymi na lokalnym rynku e-commerce (blogerami, agencjami internetowymi, dziennikarzami itp.).
  • Zarządzanie relacjami z ww. osobami w ścisłej współpracy z zespołem marketingowym Prestashop.
  • Udział w forach społecznościowych, organizowanie spotkań społeczności i przekazywanie wiadomości firmowych lokalnej prasie (zarówno specjalistycznej, jak i ogólnej). Organizacja wydarzeń lokalnych w celu budowania pozycji PrestaShop jako lidera w lokalnym środowisku e-commerce.
  • Wsparcie w lokalizacji oprogramowania poprzez udział w tłumaczeniach na język polski i identyfikację potrzeb ulepszeń funkcjonalnych w celu spełnienia lokalnych wymagań i przepisów.
  • Identyfikacja potencjalnych partnerstw z lokalnymi agencjami internetowymi i niezależnymi programistami w celu rozwoju naszej międzynarodowej sieci certyfikowanych agencji internetowych, a co za tym idzie, powiększenia bazy użytkowników.
  • Identyfikacja potencjalnych partnerstw lokalnych w różnych branżach (płatności, logistyka, platformy handlowe, hosting, recenzje produktów itp.). Udzielanie wsparcia w realizacji kontraktów na rzecz zespołów rozwoju biznesu w Paryżu i Miami.

Kwalifikacje:

  • Doświadczenie w pracy na rynku polskim i/lub mieszkasz w Polsce od 5 do 10 lat
  • Rozwój biznesu, marketing i komunikacja to Twoje mocne strony
  • Dobrze znasz i rozumiesz lokalną branżę e-commerce (jej najważniejszych aktorów) oraz rozwiązania stosowane w handlu elektronicznym
  • Znajomość oprogramowania open source, w szczególności koncepcji Społeczności, jak również elementów składającym się na model biznesowy freemium
  • Znajomość oprogramowania Prestashop będzie dodatkowym atutem
  • Biegle władasz językiem polskim i angielskim (mówienie, czytanie, pisanie)

Oferta:

  • zatrudnienie na umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • możliwość pracy zdalnej
  • szerokie możliwości rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • pracę w międzynarodowym środowisku specjalistów
  • szkolenie wprowadzające oraz szkolenia wspierające Twój rozwój zawodowy

Ogłoszenie archiwalne