Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Country Manager

CC PremiumO firmie

  • Rosja

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Menedżer
Country ManagerNumer ref.: Miejsce pracy: Rosja

Głównymi zadaniami na tym stanowisku będzie zorganizowanie filii polskiego biznesu oraz jego rozwój i zarządzanie bieżącą działalnością.

Główne obowiązki:

  • organizacja pracy Spółki na terenie Rosji, bieżący nadzór, raportowanie do firmy macierzystej w Polsce
  • zbudowanie zespołu współpracowników, zarządzanie i motywacja
  • identyfikacja oraz nawiązywanie współpracy z nowymi grupami klientów
  • osiąganie założonych targetów sprzedażowych we współpracy z Sales Managerem
  • negocjowanie umów i warunków współpracy z firmami zewnętrznymi, instytucjami finansowymi, urzędami
  • budowanie świadomości marki, wprowadzanie standardów operacyjnych opartych na funkcjonowaniu spółki matki
  • optymalizacja kosztów działalności operacyjnej

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • doświadczenie w zakładaniu Spółek na rynku rosyjskim
  • praktyczna znajomość zasad prawnych prowadzenia biznesu na rynku rosyjskim, prawa pracy, systemów rachunkowości, itp.
  • rozumienie obszaru mechanizmów biznesowych zachodzących na rynku rosyjskim
  • elastyczne podejście i umiejętność szybkiego dostosowywania strategii do zmieniających się uwarunkowań rynkowych
  • umiejętność negocjowania i pracy w oparciu o priorytety biznesowe
  • silnie rozwinięte kompetencje budowania i motywowania zespołu do realizacji założonych celów
  • bardzo dobra znajomość języka rosyjskiego
  • bardzo dobra znajomość języka polskiego
  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku na terenie Rosji lub Białorusi
  • mile widziane doświadczenie zawodowe w sprzedaży produktów AGD B2C
  • gotowość do relokacji

Oferujemy:

  • realny wpływ i udział w rozwoju biznesu na rynku rosyjskim
  • pracę w organizacji będącej w fazie wzrostu na rynkach międzynarodowych
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia i partycypacji w wynikach finansowych firmy
  • niezbędne narzędzia pracy
  • dowolną formę współpracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy także o załączenie w dokumentach aplikacyjnych poniższej Klauzuli:

Ogłoszenie archiwalne