Oferta pracy
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Country sales manager ds. produktów sanitarnych

Fluidmaster d.o.o.

  • śląskie

    śląskie
  • ważna jeszcze 9 dni
    do: 17 gru 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Kierowanie zespołem przedstawicieli handlowych w celu zapewnienia ich rozwoju, coachingu, motywacji i ciągłego wzrostu sprzedaży.

  • Aktywnie wyszukiwanie i kontakt z nowymi klientami/kontami biznesowymi.

  • Rozwijanie i realizacja dużych transakcji.

  • Utrzymywanie kontaktów handlowych i dbanie o kluczowych klientów.

  • Odpowiedzialność za realizację celów sprzedażowych firmy.

  • Planowanie celów sprzedażowych.

  • Prezentacja produktów, rozwiązań i usług obecnym/potencjalnym klientom i pomoc im w wyborze tych najlepiej dopasowanych do ich potrzeb.

  • Zawieranie umów kooperacyjnych i późniejsza opieka nad kluczowymi klientami.

  • Zarządzanie jakością i spójnością dostarczania produktów i usług.

  • Promocja / sprzedaż zamówień od obecnych i potencjalnych klientów poprzez podejście oparte na relacjach.

  • Nawiązywanie, rozwijanie i utrzymanie relacji biznesowych z obecnymi i potencjalnymi klientami na całym terytorium Polski w segmencie rynku w celu generowania nowych transakcji dla produktów/usług Fluidmaster.

  • Negocjowanie i zawieranie umów (oferty, ceny, terminy, płatności itp.).

  • Wykonywanie rozmów telefonicznych oraz osobistych wizyt i prezentacji dla obecnych i potencjalnych klientów.

  • Poszukiwanie źródeł rozwoju klientów oraz uzyskiwanie informacji w celu określenia ich potencjału.

  • Opracowywanie jasnych i skutecznych pisemnych propozycji / wycen dla obecnych i potencjalnych klientów.

  • Odpowiadanie za rejestrację zamówień i realizację celów sprzedażowych.

  • Promowanie nowych produktów i ocena kampanii marketingowych.

  • Zajmowanie się problemami i reklamacjami klientów.

  • Koordynacja działań sprzedażowych z działami marketingu, zarządzania sprzedażą, księgowości, logistyki i serwisu technicznego.

  • Analiza potencjału regionu/rynku i określanie wartości istniejącego i potencjalnego klienta.

  • Aktualizacja baz klientów (dystrybutorzy, hurtownie, sklepy detaliczne, sklepy sanitarne i instalatorzy).

  • Planowanie i prowadzenie szkoleń dla grup docelowych (sprzedawcy, instalatorzy).

  • Planowanie i organizuje strategii sprzedaży, maksymalizując zwrot z inwestycji w czasie dla danego regionu / segmentu.

  • Raportowanie ustnie i pisemnie o rynku, potrzebach klientów, problemach, działaniach konkurencji oraz potencjale nowych produktów i usług.

  • Uczestnictwo w targach i konwencjach.

  • Zarządzanie relacjami z klientami i raportowanie (CRM).

  • Raportowanie bezpośrednio do firmy Fluidmaster d.o.o. z Postojnej (Słowenia) – Dyrektor Regionalny na rynek POLSKI

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe w kierunkach ekonomicznych lub technicznych

  • Minimum 5 lat doświadczenia na podobnych stanowisku.

  • Zdolności przedsiębiorcze.

  • Nastawienie do rozwiązywania problemów; umiejętność określania rozwiązań dla klientów (konsultacyjne podejście sprzedażowe).

  • Nastawienie na wynik, indywidualnie i w ramach zespołu.

  • Silne umiejętności komunikacji werbalnej i pisemnej.

  • Pewność siebie

  • Motywacja, entuzjazm, orientacja na szczegóły: absolutna chęć osiągnięcia sukcesu w sprzedaży.

  • Biegłość w korzystaniu z aplikacji pakietu Microsoft Office (Word, Excel i PowerPoint).

  • Biegła znajomość języka angielskiego – cała komunikacja i raportowanie ze słoweńską firmą będą odbywać się w języku angielskim.

  • Ważne prawo jazdy.

To oferujemy

  • Wynagrodzenie zasadnicze oraz premie.

  • Dodatki wakacyjne i na jedzenie.

  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, komputer, telefon).

Fluidmaster jest światowym liderem w branży sanitarnej. Atutami są światowa rozpoznawalność marki i innowacyjność dzięki światowej klasy jakości oraz taniej produkcji w wielkich ilościach. Fluidmaster rozwija się dzięki nowym produktom, przejęciom, licencjonowaniu i produkcji na marki własne odbiorców. Wzrost jest ukierunkowany na ciągłą poprawę produktów oraz łańcucha dostaw oraz dostosowywanie ich do potrzeb klientów, szczególnie producentów OEM.

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowani kandydaci proszeni są o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnych W JĘZYKU ANGIELSKIM.