Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Country Sales Manager

GFC (Global Furniture Components), UABO firmie

  • podlaskie

    podlaskie
  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Podróże służbowe w celu zdobywania klientów - fabryk mebli w całej Polsce.

  • Kontakt z pracodawcą w języku angielskim.

  • Budowanie długotrwałych relacji z polskimi producentami mebli tapicerowanych, hurtowniami partnerskimi

  • Niezależne planowanie i regularne raportowanie swoich działań do Dyrektora Sprzedaży na Europę z siedzibą w Wilnie na Litwie.

  • Aktywne przygotowywanie ofert handlowych – z wykorzystaniem dostępnych materiałów

  • Przygotowywanie umów, komunikacja z zespołem wsparcia sprzedaży w zakresie zamówień i ich realizacji,

  • Wspieranie działań marketingowych w Polsce (w oparciu o plany centrali),

  • Monitoring płatności i windykacja należności.

  • Udział w międzynarodowych imprezach sprzedażowych firmy.

Nasze wymagania

  • Preferowani kandydaci z branży meblowej, komponenty do produkcji mebli

  • Dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny.

  • Determinacja w dążeniu do realizacji celów sprzedażowych (przemysł wytwórczy).

  • Doświadczenie w zakresie sprzedaży i dystrybucji.

  • Dobra znajomość języka angielskiego.

  • kat B prawo jazdy

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju międzynarodowej organizacji.

  • Możliwość podróżowania po świecie, do fabryk RMT w Chinach, różnych europejskich wystaw mebli i siedziby GFC na Litwie.

  • Konkurencyjne wynagrodzenie z premią uzależnioną od wyników.

  • Niezbedne narzedzia pracy

O nas

RMT (Remacro Machinery & Technology (Wujiang) Co.,Ltd.) jest jednym z wiodących na świecie producentów komponentów do mebli tapicerowanych zatrudniającym ponad 1200 pracownikami, zlokalizowanych w dwóch fabrykach w Wujiang (Suzhou), Chiny. GFC (Global Furniture Components) jest oficjalnym dystrybutorem RMT w Europie Wschodniej z siedzibą i magazynem w Siauliai, Litwa.

Bierzemy pod uwagę tylko CV wysłane w języku angielskim.