Country Service Manager

ASSA ABLOY Mercor Doors sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 2 dni
    do: 26 cze 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie strategii rozwoju działu serwisu w grupie ASSA ABLOY na rynku krajowym oraz na rynkach międzynarodowych,

  • Planowanie, rozwój strategii handlowej i serwisowej w grupie ASSA ABLOY,

  • Odpowiedzialność za wdrażanie oraz realizowanie polityki serwisowej w grupie ASSA ABLOY,

  • Zarządzanie i rozwój zespołem serwisantów odpowiedzialnych za sprzedaż i realizację usług serwisowych w poszczególnych spółkach w grupie ASSA ABLOY,

  • Nadzór nad budżetami projektów, kontrola i optymalizacja kosztów,

  • Nadzór nad współpracą z firmami podwykonawczymi oraz ich ocena oraz ciągła poprawa jakości ofertowanych przez nie usług,

  • Optymalizacja procesów w dziale poprzez ścisłą komunikację ze Specjalistami/Kierownikami projektów oraz firmami podwykonawczymi i definiowania obszarów do poprawy zarówno wewnątrz działu jak i w ramach organizacji oraz skuteczne wdrażanie działań,

  • Aktywne uczestnictwo w budowaniu strategii organizacji,

  • Ścisła współpraca z innymi działami oraz spółkami w grupie.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku kierownika lub koordynatora serwisu,

  • Umiejętności zarządzania projektami, zdolności organizacyjne, dyspozycyjność,

  • Dobra znajomość pakietu Microsoft Office (w tym MS Excel) oraz AutoCAD,

  • Doświadczenie w pracy w środowisku ERP,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Wykształcenia wyższe techniczne (najlepiej o profilu budownictwo ogólne),

  • Wiedza z zakresu zarządzania finansami i kontroli kosztów,

  • Doświadczenia w kontaktach z właścicielami budynków/hoteli, firmami FM oraz w prowadzeniu negocjacji handlowych,

  • Znajomość języka angielskiego.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • napoje

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

ASSA ABLOY Mercor Doors sp. z o.o.

Spółka ASSA ABLOY Mercor Doors kontynuuje działalność Mercor SA w zakresie oddzieleń przeciwpożarowych. Grupa ASSA ABLOY jest światowym liderem na rynku systemów zabezpieczeń drzwiowych. Oferowane produkty są dostosowywane i certyfikowane zgodnie z europejskimi normami, by zapewnić bezpieczeństwo i wygodę ludzi w budynkach mieszkalnych i komercyjnych. Strategicznym celem ASSA ABLOY Mercor Doors jest dynamiczny, zrównoważony wzrost działalności prowadzonej w segmencie oddzieleń przeciwpożarowych.

Przewiń do profilu firmy