Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

CRA - monitor badań klinicznych - Specjalista ds. monitoringu badań klinicznych

"CROS CRO" sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Jesteśmy Polską firmą CRO, realizującą badania kliniczne produktów leczniczych i wyrobów medycznych, od fazy start-up do raportu końcowego z badania.

Osoba na tym stanowisku:

  • Monitoruje badania;
  • Zapewnia że badania prowadzone są zgodnie z zasadami GCP, protokołem i innymi regulacjami;
  • Jest bezpośrednim kontaktem z przedstawicielami Ośrodków.

Szczegółowy zakres obowiązków będzie obejmował:

  • Wybór Ośrodków i ich kwalifikacja
  • Otwarcie Ośrodka
  • Aktywności monitorujące
  • Zamknięcie badania
  • Złożenie dokumentacji do właściwych urzędów
  • Zarządzanie dokumentami badania
  • Uczestnictwo w Spotkaniach Badaczy, szkoleniach i konferencjach

Wymagania:

  • Poszukujemy osób z doświadczeniem na stanowisku monitora badań klinicznych oraz dobrą znajomością języka angielskiego (w mowie i piśmie), posiadających prawo jazdy kat. B.

Oferta:

  • Praca w młodym, zgranym zespole, z możliwością rozwoju osobistego i wyznaczoną ścieżką kariery.
  • Osoba na wymienionym stanowisku otrzyma do dyspozycji telefon służbowy, laptop, samochód oraz zostanie objęta pakietem medycznym.
  • Oferujemy pracę w młodej, dynamicznie rozwijającej się firmie.

Ogłoszenie archiwalne