Informujemy, że Administratorem danych jest Grupa Płodni.com Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Targowej 56/2.28. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Creative Account Manager

Grupa Płodni.com Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna 9 godzin
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie projektu marketingowego (z dużym naciskiem na social media) z zakresu komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej dla naszego Klienta – jednej z największych firm z branży fashion-tech w Europie

  • rozwijanie relacji i utrzymywanie kontaktu z Klientem, rekomendowanie najlepszych rozwiązań

  • śledzenie trendów w branży i ich adaptowanie w prowadzonych działaniach współpraca ze wszystkimi działami Agencji, czynny udział w budowaniu strategii i tworzeniu koncepcji kreatywnych działań online i offline zarządzanie budżetem i harmonogramem projektów

  • monitorowanie efektywności prowadzonych działań oraz przygotowywanie i analiza raportów

  • dbanie o realizację wyznaczonych celów

Nasze wymagania

  • minimum trzyletnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • bardzo dobra znajomość mediów społecznościowych oraz narzędzi do monitoringu i analizy efektywności prowadzonych działań

  • wiedza z zakresu działań digital

  • umiejętności pracy w zespole, twórcze myślenie i własna inicjatywa

  • bardzo dobra organizacja własnej pracy

  • znajomość j. angielskiego na poziomie zaawansowanym - zarówno w mowie, jak i w piśmie

  • mile widziana: praktyczna wiedza i doświadczenie w prowadzeniu działań employer brandingowych

  • dodatkowy plus za: doświadczenie w pracy z markami z branży fashion

To oferujemy

  • dużo samodzielności i otwartość na Twoje pomysły, ale też wsparcie, gdy go potrzebujesz

  • pracę przy projektach dla dużych, rozpoznawalnych marek - zobacz na www.plodni.com z kim pracujemy!

  • przyjacielską, swobodną atmosferę pracy

  • solidny zastrzyk wiedzy dzięki pracy z doświadczonymi marketingowcami i PR-owcami oraz uczestniczeniu w realizowanych przez Grupę Płodni.com wielokanałowych projektach marketingowych i PR-owych, a także udziałowi w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych,

  • umowę o pracę

  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego w strukturach naszej Grupy

  • pracę od zaraz (albo od wspólnie uzgodnionego terminu;))

  • pracujemy hybrydowo - łącząc pracę z biura w Warszawie/Poznaniu i zdalną

O nas

Cześć, tutaj Grupa Płodni.com! Tworzymy nietuzinkowe kampanie i budzimy emocje do życia. Działamy zarówno na rzecz lokalnych, jak i globalnych marek. Pracujemy m.in. z Bridgestone, Fabryką Farb i Lakierów Śnieżka (marki Śnieżka i MAGNAT), LPP (właściciel marek Reserved, Mohito, Sinsay, Cropp, House) czy Browarem Namysłów (Grupa Żywiec).

Kto za tym wszystkim stał i stoi? Nasz zespół – grupa ekspertów, zajawkowiczów i zarazem wspaniałych ludzi, którzy inspirują się nawzajem nie tylko w pracy, ale też po pracy. Nie boimy się wyzwań, szukamy ich. Lubimy ludzi, jesteśmy dla nich. Tacy właśnie jesteśmy. Chcesz z nami pracować? Poczekaj, opowiemy Ci, kogo aktualnie szukamy :)