Oferta pracy

Creative Content Specialist

PARTYDECO SP Z O O SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Czesława Piskorskiego 11

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • kreowanie stylistyki i estetyki materiałów wizualnych dla PartyDeco na social media i platformy online,

  • inspirowanie, tworzenie i publikowanie treści, które mają bawić, informować i inspirować naszych odbiorców,

  • napędzanie ruchu na naszych platformach społecznościowych i stronie internetowej, aby zwiększać wzrost sprzedaży,

  • bycie na bieżąco z kluczowymi informacjami z życia firmy, trendami i tym, o czym mówią o nas klienci,

  • bliska współpraca ze wszystkimi działami w PartyDeco, aby upewnić się, że kluczowe informacje o firmie są przekazywane,

  • bycie głosem #partydecoteam na platformach online,

  • współpraca z zespołem marketingowym w zakresie tworzenia treści dla konkretnych kampanii marketingowych,

  • współpraca z Działem Design, aby zrozumieć proces projektowania i wdrażania nowych kolekcji,

  • tworzenie raportów o trendach i dzielenie się spostrzeżeniami na temat społeczności na platformach,

  • stałe powiększanie bazy followersów.

Nasze wymagania

  • jesteś ciekawa/y wszystkiego, energiczna/y, chcesz być wszędzie i wiedzieć wszystko;),

  • posiadasz udokumentowane zdolności do bycia kreatywnym twórcą na naszych platformach - może masz ciekawy profil na Instagramie, albo portfolio fotograficzne/filmowe? Koniecznie dołącz link do CV lub umieść plik w formularzu aplikacyjnym,

  • rozumiesz media społecznościowe i zarządzanie treściami wizualnymi jako element promocji marki,

  • posiadasz doskonałe umiejętności techniczne w zakresie produkcji wideo i dźwięku oraz zdjęć, więc możesz działać samodzielnie, ale także współpracować z naszym wewnętrznym Studio Foto i Działem Marketingu,

  • masz nastawienie "can-do",

  • potrafisz pracować skutecznie i zdecydowanie pod presją czasu,

  • jesteś wysoce zorganizowana/y z umiejętnością ustalania priorytetów zadań,

  • masz pasję do marketingu interaktywnego,

  • będziesz graczem zespołowym,

  • kreatywnie myślisz i potrafisz przekuć swoje pomysły w działanie.

To oferujemy

  • stabilność zatrudnienia - umowę o pracę na pełen etat.

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się nowoczesnej firmie, która jest europejskim liderem w swojej branży,

  • przyjazną atmosferę w pracy, a także wsparcie pozostałych członków zespołu.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • świętowanie urodzin

  • inicjatywy dobroczynne

  • imprezy integracyjne

Jesteśmy firmą, która swoje początki miała na szczecińskich Jasnych Błoniach sprzedając balony. Dzisiaj PartyDeco prężnie rozwija się i jest liderem branży w Polsce oraz w Europie. Impreza bez dekoracji jest dla nas po prostu zwykłym spotkaniem. Naszą misją jest uczynić chwile piękniejszymi, wzmacniając ich wyjątkowość, poprzez wykonywanie pracy z pasją, z ludźmi, którzy są nam bliscy. Codziennie powstają pomysły na nowe, unikatowe kolekcje, stylowe produkty, ich pierwsze prototypy i opakowanie. Zespół uzdolnionych, kreatywnych osób sprawia, że jesteśmy liderem w wyznaczaniu trendów w branży dekoracyjnej.

Przewiń do profilu firmy