Oferta pracy

Creative Director

ONE House Sp. z o.o.

  • Bobrowiecka 8, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor
  • rekrutacja zdalna

Bobrowiecka 8

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie pracą Działu Kreacji w obszarach: ATL, BTL, Digital

  • odpowiedzialność za P&L oraz wyznaczanie kierunku rozwoju Działu Kreacji

  • koordynacja realizacji projektów i ich zgodności z wybranym przez Klienta konceptem oraz wizją kreatywną

  • nadzorowanie wartości artystycznej, językowej i merytorycznej realizowanych projektów

  • dbanie o motywowanie, rozwój kompetencji i wymianę wiedzy w zespole

  • współpraca z działami Client Service, Media, Strategy, Production

  • bezpośrednia współpraca z Zarządem i realny wpływ na kształt obszaru kreacji

Nasze wymagania

  • min. 5 letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami i pracą kilkuosobowego zespołu kreatywnego

  • znajomość procesu tworzenia konceptów komunikacji marek i wyróżnialnych Key Visuali

  • umiejętność przekładania idei kreatywnych na różne nośniki reklamowe Digital oraz ATL i BTL

  • orientacja w aktualnych trendach w branży marketingowej

  • znajomość j. angielskiego na poziomie B2

  • odpowiedzialność oraz bardzo dobre umiejętności organizacyjne

To oferujemy

  • znaczącą rolę w firmie jako osoby odpowiedzialnej za rozwój obszaru kreacji

  • bliską współpracę z Zarządem i realny wpływ na strategię Działu

  • ambitne wyzwania i możliwość realizacji własnych pomysłów

  • dostęp do najnowocześniejszych technologii i narzędzi

  • pracę w ciekawym środowisku osób doświadczonych w różnych obszarach marketingu

  • wsparcie przy realizacji własnych pomysłów

  • pracę w komfortowych warunkach w nowoczesnym biurze

  • pakiet prywatnej opieki medycznej

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • owoce

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

  • pokoje gier i masażu

ONE House to firma, która w jednym miejscu oferuje kompleksowe usługi we wszystkich obszarach komunikacji marketingowej: Strategy, Creative, Media, Digital, Brand Activation i Production. Wszystko po to, by odpowiadać na każdą marketingową potrzebę swoich klientów. ONE House. All for marketing.

Jesteśmy członkiem Koalicji na rzecz Przyjaznej Rekrutacji.

Przewiń do profilu firmy