Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Creative Front-End Developer

Owls DepartmentO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Emaus 5, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Owls Department

Emaus 5

Kraków

Technologie, których używamy

Wymagane

  • HTML5 / CSS3

  • JavaScript

  • JavaScript (ES6+)

  • Git

  • NPM

  • WordPress

  • Saas

O projekcie

Cześć! Szukamy Creative Front-End Developer'a do naszego zespołu w Krakowie. Jeśli podzielasz naszą pasję do designu i chcesz wdrażać projekty topowych designerów- przyślij nam swoje portfolio i CV na [email protected]!

Jesteśmy małym software house'm pracującym dla agencji brandingowych, projektantów i start-upów. Pracujemy w płaskiej strukturze, elastycznych godzinach pracy i przyjacielskiej atmosferze. Nasze projekty wyróżniane były na SiteInspire oraz Awwwards. Stawiamy bardzo duży nacisk na kwestie wizualne, ale staramy się przy tym być na bieżąco z branżowymi nowinkami. Piszemy w Sassie, nasz stack JS-owy opieramy na ES2016 + Babel.

Jeśli lubisz się uczyć i czerpać z doświadczenia innych, no i oczywiście jeśli myślisz, że Owls to miejsce dla Ciebie - pisz bez owijania w bawełnę!

Twój zakres obowiązków

  • programowanie responsywnych stron internetowych

  • dbałość o jakościowy, semantyczny HTML

Nasze wymagania

  • dobra znajomość CSS/Sass w połączeniu ze zmysłem estetycznym i dokładnością

  • dobra znajomość JS

  • umiejętność pracy bez frameworków typu Bootstrap

  • npm / gulp / git

Mile widziane

  • znajomość technik animacji (CSS, SVG, TweenMax, anime.js etc)

  • doświadczenie w WebGL (Three.js, Pixi.js, GLSL)

  • VueJS, React

  • znajomość WordPressa

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

Tak pracujemy nad projektem

  • code review

    To oferujemy

    • mac'a mini + 2x24" na biurku

    • pracę w elastycznych godzinach

    • pracę w biurze lub zdalnie

    • kartę multisport

    • luźne i przyjazne środowisko pracy

    • dużo dobrej kawy

    • firmowe planszówki raz w miesiącu

    • Benefity

    • możliwość pracy zdalnej

    • elastyczny czas pracy

    • spotkania integracyjne

    • brak dress code’u

    • kawa / herbata

    • napoje