Logo Pracuj.pl

Creative Graphic Designer

LotnaO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

Twój zakres obowiązków

Praca koncepcyjna i projektowa w zakresie: reklama, kampanie/ egzekucje , KV, branding, wydawnictwa

Nasze wymagania

  • masz conajmniej 3-letnie doświadczenie agencyjne lub freelancerskie
  • doskonała znajomość środowiska Adobe (Photoshop, Illustrator, InDesign), mile widziana znajomość zasad UX
  • wiesz co to wielozadaniowość i potrafisz pracować zarówno samodzielnie, jak i w teamie kreatywnym
  • Twoja praca jest twoją pasją, jesteś na bieżąco w trendach
  • łączysz zdolności koncepcyjne ze zręcznością i dokładnością w wizualnym rzemiośle

To oferujemy

  • Praca całkowicie zdalna
  • Forma zatrudnienia do obustronnego ustalenia
  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności

O nas

Jesteśmy agencją zajmującą się brandingiem oraz kreatywnymi wyzwaniami jakie stawia przed nami świat marketingu. W naszych szeregach zatrudniamy prawdziwych pasjonatów, dla których kreatywność i reklama stanowią niewyczerpane źródło pomysłów, dzięki którym opowiadamy oryginalne historie bez sztampy.

Creative Graphic Designer, Warszawa