Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Creative Graphic Designer

Ubrania Do Oddania

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Bokserska 64

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie kreatywnych oraz innowacyjnych projektów graficznych, nadzór nad ich realizacją i wdrożeniem

  • Tworzenie koncepcji na potrzeby digital i print

  • Współtworzenie specyfikacji: księgi znaków, key visuali, brandbooków, szablonów

  • Dbanie o spójność przygotowywanych projektów zgodnie z zasadami identyfikacji wizualnej

  • Praca z harmonogramem projektów

  • Rekomendowanie i wdrażanie nowych rozwiązań

  • Monitorowanie trendów

Nasze wymagania

  • Minimum trzy lata doświadczenia na podobnym stanowisku - prośba o przesłanie portfolio

  • Biegła znajomość pakietu Adobe CreativeCloud ze szczególnym uwzględnieniem Illustrator, Photoshop, InDesign

  • Umiejętność kreacji spójnej komunikacji marketingowej w wielu obszarach - social media, video, WWW, newslettery, POS, DTP

  • Znajomość zasad kompozycji, typografii oraz projektowania i umiejętność stosowania ich w praktyce

  • Doświadczenie w przygotowywaniu materiałów do druku

  • Wysokie wyczucie estetyki i dbałość o detale

  • Wiedza w zakresie aktualnych trendów graficznych

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

  • Umiejętność pracy nad wieloma projektami jednocześnie

  • Otwartość, nastawienie na współpracę

  • Skrupulatność, dobra organizacja pracy własnej, zaangażowanie

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie

  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności

  • Elastyczne godziny pracy

  • Pracę w modelu hybrydowym

  • Pracę pełną wyzwań w luźnej i przyjaznej atmosferze

  • Współpracę opartą na zaufaniu i feedbacku

  • Możliwość rozwoju dzięki szkoleniom i różnorodnym projektom

  • Realny wpływ na kształtowanie marki

O nas

Ubrania Do Oddania to start up, który zamienia niepotrzebne ubrania na darowizny finansowe i przekazuje je do współpracujących NGO’sów. Pozyskane ubrania ratujemy przed zmarnowaniem, dając im drugie życie i oszczędzając zasoby planety. Przekazaliśmy już prawie 1 000 000 zł do ponad 150 NGO-sów. Udowadniamy, że drugi obieg może być bardziej odpowiedzialny, ale przede wszystkim cyrkularny.