Ta oferta pracy jest nieaktualna od 83 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Creative Graphic Designer

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 05.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy agencją reklamową działającą w Warszawie od 20 lat. Naszymi klientami są duże, międzynarodowe korporacje. W związku z rozwojem agencji poszukujemy osoby na stanowisko

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska

    • Uczestnictwo w procesie kreacji;
    • Przygotowywanie kampanii i projektów graficznych OFFLINE i ONLINE;
    • Uczestnictwo wraz z innymi członkami zespołu w przygotowywaniu ofert przetargowych;
    • Współpraca z działami account i dtp.

    Wymagania:

    • Minimum 5-letnie doświadczenie w pracy w agencji reklamowej na podobnym stanowisku;
    • Doświadczenie w projektowaniu graficznym KV, materiałów BTL, opakowań, identyfikacji wizualnej;
    • Zainteresowanie najnowszymi trendami w projektowaniu graficznym i komunikacji ONLINE;
    • Samodzielność, dobra organizacja i umiejętność  pracy w zespole;
    • Komunikatywność  i otwartość w relacjach z innymi;
    • Znajomość oprogramowania 3D będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy:

    • Pracę w agencji o ugruntowanej pozycji na rynku;
    • Możliwość zdobywania nowych doświadczeń w dynamicznym zespole;
    • Swobodną atmosferę i dobrze skomunikowane, położone niedaleko metra biuro.

    CV, portfolio i list motywacyjny prosimy wysyłać klikając w przycisk aplikuj