Logo Pracuj.pl

Creative Project Manager

DDB Warszawa Sp. z o.o.O firmie

DDB Warszawa Sp. z o.o.

Wybrzeże Gdyńskie 6C

Żoliborz

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja dużych projektów i produkcji wewnątrz agencji z zakresu digital, ATL i BTL
  • ścisła współpraca z pozostałymi działami agencji, w tym z działem kreacji i produkcji
  • kontakt z podwykonawcami
  • opracowywanie harmonogramów i kosztorysów projektów
  • zarządzanie procesem za pomocą dedykowanych do tego narzędzi

Nasze wymagania

  • 3-letnie doświadczenie w koordynacji dużych projektów digital, ATL i BTL w agencji reklamowej lub branży kreatywnej (np. domu produkcyjnym) jako account lub project manager
  • rozumienie specyfiki pracy kreatywnej
  • zdolność do koordynacji pracy zespołów projektowych
  • znajomość formatów display i social mediowych, doświadczenie w pracy z mediaplanem
  • umiejętność zarządzania wieloma tematami jednocześnie
  • talent do nawiązywania i budowania relacji z ludźmi
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • pracę dla znanych marek przy dużych i ciekawych projektach
  • fajny zespół i wyjątkową atmosferę w pracy
  • stabilne zatrudnienie i pakiet medyczny
  • możliwość pracy zdalnej

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • spotkania integracyjne
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Agencja reklamowa DDB, znana z łączenia silnej strategii z wyróżniającą się kreacją.

Agencja 20-lecia w konkursie efektywności reklamowej Effie, z wieloma kreatywnymi nagrodami na koncie.

Aktualne oferty pracodawcy
nr ref. 40/21

Creative Project Manager, Wybrzeże Gdyńskie 6C, Żoliborz, Warszawa