Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Credit Administrator

CATERPILLAR FINANCIAL SERVICES POLAND sp. z o.o.

  • Prosta 51, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Prosta 51

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie wniosków kredytowych lub potwierdzeń wyceny i wykonywanie prac związanych z oceną wstępną kredytu

  • Zwracanie się do pracowników sprzedaży o brakujące/dodatkowe informacje, jeśli wniosek kredytowy jest niekompletny lub niejasny

  • Przeprowadzanie weryfikacji klienta w zewnętrznych źródłach danych kredytowych

  • Ocena ryzyka kredytowego klientów (analiza kredytowa dla kredytów, leasingu finansowego i operacyjnego)

  • Przygotowywanie rekomendacji kredytowych dla analityków kredytowych lub kierownika działu

  • Ponowna ocena zdolności kredytowej klienta podczas procesu modyfikacji kontraktu

  • Wsparcie zespołu obsługi klienta w zadaniach administracyjnych, takich jak archiwizacja, skanowanie dokumentów, obsługa korespondencji z klientami lub dealerami itp.

  • Współpraca z brokerem ubezpieczeniowym

  • Przygotowywanie wymaganych raportów

Nasze wymagania

  • Ukończone studia wyższe na kierunku ekonomii, finansów lub rachunkowości

  • Doświadczenie w pracy biurowej

  • Doświadczenie zawodowe w dziale kredytów lub obsługi klienta będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym w mowie i piśmie – warunek konieczny

  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel

  • Wysokie umiejętności analityczne i komunikacyjne

  • Sumienność, terminowość i wielozadaniowość

To oferujemy

  • Pracę w spółce finansowej największego na świecie producenta sprzętu budowlanego

  • Szansę bycia częścią międzynarodowego zespołu kredytowego

  • Atrakcyjna lokalizacja biura w centrum Warszawy (przy Rondzie Daszyńskiego)

  • Elastyczny czas pracy

  • Możliwość pracy hybrydowej (podczas i po pandemii)

  • Możliwość rozwoju kompetencji językowych w praktyce poprzez codzienną komunikację w języku angielskim

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Premie kwartalne, uzależnione od wyniku firmy i indywidualnych osiągnięć

  • Benefity: opieka medyczna, dofinansowanie karty sportowej, dofinansowanie do nauki języka angielskiego, dofinansowanie do wypoczynku, 3 dodatkowe dni wolne z powodu choroby

  • Zapewniamy wszystkie narzędzia niezbędne do wykonywania pracy

O nas

Cat Financial wspiera klientów, oferując im dostosowane do potrzeb, produkty i usługi finansowe takie jak leasing operacyjny, leasing finansowy, najem długoterminowy czy pożyczka celowa. Posiadamy unikalną strukturę umożliwiającą spełnienie konkretnych potrzeb w zakresie finansowania maszyn Cat®.