Oferta pracy

Credit And Debt Collection Department Manager

Kelly Services Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Menedżer
Credit and Debt Collection Department ManagerNumer ref.: BBBH430588

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Zarządzanie działem kredytów i windykacji, w tym zapewnienie realizacji zadań operacyjnych realizowanych przez dział,
  • Nadzór nad procesem oceny kredytowej, w tym ocena wniosków kredytowych i proponowanych terminów płatności,
  • Monitorowanie należności handlowych, celnych oraz wewnątrzgrupowych w spółek Grupy w Polsce, prognozowanie wpływów na rachunki bankowe,
  • Współpraca z funkcjami globalnymi w zakresie oceny ryzyka, ubezpieczania należności, inkasa należności od kluczowych klientów,
  • Współpraca ze spółkami operacyjnymi, ich klientami, koordynowanie działań w zakresie inkasa należności, działań restrukturyzacyjnych i windykacyjnych,
  • Raportowanie w zakresie wiekowania należności, przekroczonych limitów, należności ubezpieczonych oraz należności spisanych,
  • Współpraca z audytem zewnętrznym,
  • Koordynacja wybranych działań w obszarze scentralizowanych zakupów,
  • Wdrażanie projektów i zmian związanych ze stałym rozwojem biznesu.

WYMAGANIA:

  • Posiadasz min. 5 lat oświadczenia w pracy w finansach (preferowane doświadczenie w B2B w zakresie dla stanowiska),
  • Posiadasz doświadczenie w zarządzaniu kilkuosobowym zespołem oraz umiejętność motywowania zespołu,
  • Posiadasz wykształcenie wyższe ekonomiczne lub studia podyplomowe z dziedziny finansów/ księgowości,
  • Znasz język angielski w stopniu bardzo dobrym,
  • Znasz bardzo dobrze pakiet MS Office oraz posiadasz biegłość w pracy z systemami operacyjnymi (znajomość SAP będzie dodatkowym atutem)
  • Cechują Cię zdolności analityczne, rozumienie ryzyka kredytowego, nastawienie na znajdowanie rozwiązań,
  • Posiadasz umiejętność komunikacji konieczną do pracy z funkcjami globalnymi, współpracy ze spółkami operacyjnymi, kluczowymi klientami,
  • Jesteś osobą z wysoką motywacją własną, inicjatywą oraz posiadasz umiejętność priorytetyzowania zadań.

OFERUJEMY:

  • Umowa o pracę,
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Skandynawska kultura pracy,
  • Katalog szkoleń wewnętrznych,
  • Kultura feedbacku,
  • Program przejść wewnętrznych,
  • Prezenty świąteczne,
  • Grupy sportowe,
  • Parking rowerowy,
  • Stacje do ładowania pojazdów elektrycznych.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy