Credit Controller/ar Accountant

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-07-13
  • Ważna jeszcze 27 dni (do 2018-08-12)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Czas na zmiany?
    Credit Controller/AR Accountant
    Warszawa 29983/001

    Dla Naszego Klienta, firmy z branży automotive poszukuje Credit Controller/AR Accountant.

    Osoba ta będzie pracowała w zespole nadzorowanym przez Finance Managera i będzie odpowiadać za współpracę z działem operacyjnym po stronie należności i limitów kredytowych

    Informacje o kliencie

    Opis stanowiska

    • Wsparcie zespołu operacyjnego w raportowaniu limitów kredytowych poszczególnych partnerów biznesowych
    • Współpraca z ubezpieczycielami oraz brokerami
    • Pozyskiwanie informacji dla działu sprzedaży na temat dokumentacji finansowej (saldo, przepływy pieniężne, F01) od klientów na wniosek ubezpieczyciela
    • Koordynacja procesów i współpraca z agencją kredytową
    • Informowanie zaległych płatności do pobrania, przypomnienia o płatnościach, powiadomienia o roszczeniu
    • Księgowanie dokumentów AR w systemie SAP (np. Wyciągi bankowe, faktury, przelewy, koszty podróży itp.)

    Profil kandydata

    • Wyższe wykształcenie w zakresie ekonomii, finansów, rachunkowości będzie dodatkowym atutem
    • Doświadczenie w zarządzaniu procesami zachodzącymi w dziale należności
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego używanego w mowie i piśmie
    • Znajomość systemów SAP będzie dodatkowym atutem
    • Bardzo dobra znajomość programów z pakietu MS Office
    • Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji

    Oferujemy

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o prace
    • Premie roczne
    • Dofinansowanie do posiłków
    • Praca w globalnej rozpoznawalnej firmie
    MateuszKaczmarczyk.96643.1167@pagepl.aplitrak.com

    Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

    Aplikuję

    Dlaczego Michael Page?

    Kandydat w centrum uwagi  Doradztwo i pełne wsparcie  Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców

    Kandydat w centrum uwagi

    Doradztwo i pełne wsparcie

    Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców