Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Credit Controller

AMIC POLSKA Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Ocena kredytowa przyszłych i obecnych klientów Analizowanie kondycji finansowej klientów oraz podejmowanego ryzyka –

  • Współpraca z wywiadowniami gospodarczymi, firmami ratingowymi oraz ubezpieczycielami należności

  • Zarządzanie limitami kredytowymi i wprowadzanie zmian dotyczących kredytowania klientów flotowych w systemie kart flotowych

  • Kontrola poziomu wykorzystywania limitów kredytowych i terminów obowiązywania ubezpieczeń należności

  • Stały monitoring należności i zobowiązań

  • Windykacja polubowna (kontakt telefoniczny, wezwania do zapłaty, ustalanie harmonogramów spłat, kompensaty)

  • Współpraca z działem księgowości (w zakresie rezerw i odpisów aktualizujących, potwierdzeń sald "złych długów")

  • Współpraca z ubezpieczycielem w zakresie ubezpieczenia należności, rozliczanie polisy

  • Przygotowywanie analiz i raportów dla Zarządu

  • Udział w projektach związanych z analizą ryzyka finansowego, opiniowanie umów i przedsięwzięć biznesowych

Nasze wymagania

  • Minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • Doświadczenie w pracy z klientami na etapie windykacji przesądowej

  • Wykształcenie kierunkowe z zakresu: rachunkowości, ekonomia

  • Doskonała znajomość pakietu MS Office, a zwłaszcza programu Excel

  • Zaangażowanie, entuzjazm i pracowitość

To oferujemy

  • Pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy

  • Możliwość korzystania z bogatego pakietu benefitów pracowniczych

  • Możliwość poszerzania doświadczenia zawodowego oraz osobistego rozwoju

  • Narzędzia pracy (w tym m.in. telefon. laptop)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • inicjatywy dobroczynne

AMIC POLSKA Sp. z o.o.

Firma paliwowa AMIC Polska zarządzająca na terenie Polski siecią 116 nowoczesnych stacji paliw AMIC ENERGY.

Przewiń do profilu firmy