Oferta pracy

CRM Digital Specialist

IPF DigitalO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

Mile widziane

  • Python

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie grup docelowych do kampanii w SQL

  • Implementacja e-maili i SMSów w Marketing Cloud

  • Ustawianie automatyzacji i kampanii wielokrokowych

  • Usprawnianie komunikacji w oparciu o zbierane dane (feedback kliencki, A/B testing)

  • Budowanie raportów w oparciu o kilka źródeł danych (wewnętrzna hurtownia, SalesForce, Google Analytics, Firebase)

  • Ciągła wymiana spostrzeżeń i best practices w ramach międzynarodowego zespołu

  • Klienckie analizy AdHoc dla biznesu

  • Praca zespołowa i komunikatywność w językach polskim i angielskim

  • Traktowanie biznesu jakby był Twoim własnym :)

Nasze wymagania

  • Przynajmniej 1 rok doświadczenia przy planowaniu i egekucji kampanii CRM (wcześniejsza praca z SalesForce Marketing Cloud jest plusem, nie jest wymagana)

  • Dobre zrozumienie relacyjnych baz danych

  • Swobodna praca na SQL

  • Ekspercka znajomość MS Excel

  • Doświadczenie w egzekucji kampanii od pomysłu do raportowania

  • Doświadczenie w pracy na systemach CRM do wysyłek e-maili i SMS

  • Znajomość podstaw digital marketingu B2C

  • Umiejętność analizy danych i wyciągania konstruktywnych wniosków

  • Zdolność do efektywnego zarządzanie czasem, czyli możliwość pracy przy kilku projektach jednocześnie

  • Wcześniejsza praca z produktami finansowymi będzie dużym plusem

  • Płynna porozumiewanie się w języku angielskim, w mowie i piśmie (kluczowe!)

  • Poczucie humoru! :)

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • agile
  • scrum

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • budżet rozwojowy

  • konferencje w Polsce

  • mentoring

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Pracę w zgranym, międzynarodowym zespole

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Prywatną opiekę zdrowotną, z możliwością rozszerzenia jej o pakiety stomatologiczne oraz innych członków rodziny

  • Wszystkie narzędzia niezbędne do produktywności

  • Możliwość uczestniczenia w szkoleniach na wszystkich rynkach IPF Digital

  • Rozbudowane narzędzia do pracy

  • Możliwość realizacji pomysłów w prawdziwie globalnym środowisku

  • Fantastyczną, twórczą atmosferę pracy w bardzo profesjonalnym zespole :)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

IPF Digital

IPF Polska Sp. z. o.o., jest częścią Grupy IPF Digital i należy do notowanej na londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych grupy International Personal Finance. Korzenie grupy IPF sięgają 1880 r., spółka jest liderem na rynku consumer finanse w Europie Środkowowschodniej, Meksyku oraz Finlandii, Estonii, Łotwie i Australii.

IPF Digital jest globalnym FinTechem świadczącym usługi z kategorii consumer finance. Działamy w 9 krajach z 3 różnych kontynentów pod brandami: hapipożyczki, Creditea, Credit24 i Sving. Naszą misją jest ulepszanie codziennego życia poprzez oferowanie prostych i spersonalizowanych rozwiązań finansowych.

W IPF Digital kultywujemy mentalność start-upową i Agile’owe podejście do projektów. Każdy pracownik może kontrybuować swoimi pomysłami do rozwoju naszych globalnych projektów, bo każdy głos się dla nas liczy.

Praca w IPF Digital jest dla kogoś, kto ceni sobie dobrą pracę zespołową w tolerancyjnym i międzynarodowym gronie oraz elastyczne podejście do czasu i miejsca pracy.

Przewiń do profilu firmy

Nasza kultura organizacyjna

Oto jak nasz zespół opisuje naszą kulturę orgnizacyjną:

„Kultura IPFD opiera się na naszych wspólnych wartościach. Na pierwszym miejscu stawiamy ludzi, akceptujemy różnice i zachęcamy do indywidualności. Dzięki naszej płaskiej strukturze biznesowej lubimy współpracować. Spotykamy się również często prywatnie – budujemy relacje i przyjaźnie poza pracą!”

Dbamy o naszych pracowników, wspierając aktywny i zdrowy tryb życia. Nie musimy codziennie chodzić do biura, ponieważ w IPF Digital oferujemy możliwość pracy zdalnej.

Brzmi dobrze? My też tak myślimy w IPF Digital.

Rola, na którą aplikujesz:

Rola CRM Digital Specialist ulokowana jest w centralnym i międzynarodowym zespole CRM HUB. W jej zakres wchodzi tworzenie zautomatyzowanej komunikacji do klientów (e-mail, SMS, push) przy użyciu technologii SalesForce Marketing Cloud oraz analiza i raportowanie wyników.