CRM & Marketing Automation Specialist

expondo PolskaO firmie

Rekrutacja zdalna

expondo Polska

Marszałkowska 126/134

Warszawa

expondo to dynamicznie rozwijająca się firma z segmentu e-commerce, której obszar działania obejmuje teren całej Europy.

Jako  specjalista w dziale e-commerce będziesz odpowiedzialny/na za uruchamianie kampanii i scenariuszy marketing automation.
CRM & MARKETING
AUTOMATION SPECIALIST

Jakie zadania przygotowaliśmy dla Ciebie?

  • Projektowanie i uruchamiane scenariuszy marketing automation umożliwiających personalizację i egzekucję komunikacji marketingowej do naszych Klientów przy użyciu nowoczesnego narzędzia
  • Testy UAT
  • Tworzenie segmentów użytkowników i analiza ich zachowań
  • Monitorowanie efektywności uruchamianych scenariuszy marketing automation
  • Inwentaryzacja i tworzenie dokumentacji
  • Współpraca z działem tworzącym treści i kreację – sprawdzanie zgodności treści z projektami, komunikacja z tłumaczami
  • Współpraca z działem technicznym (webmasterzy)
  • Współpraca z dostawcą oprogramowania
  • Monitoring prowadzonych działań marketing automation w narzędziach analitycznych

Jakich osób poszukujemy?

  • Posiadających doświadczenie w projektowaniu i uruchamianiu scenariuszy marketing automation
  • Ze znajomością języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Z doświadczeniem w pracy na narzędziach CRM i marketing automation
  • Z doświadczeniem w tworzeniu treści lub kampanii online marketingowych (preferowane kampanie e-mail, wewnętrzne pop-upy, kampanie generujące zewnętrzny ruch z Facebook’a lub Google ADS na dedykowany landingpage)
  • Ze znajomością wskaźników marketingowych on-line
  • Ze znajomością pakietu MS Office lub/i Googlowskiego odpowiednika (Google Docs, Google Sheets, Google Slides)
  • Posiadających umiejętność wykonywania analiz uruchamianych scenariuszy marketing automation
Mile widziane:
  • Znajomość branży B2B
  • Doświadczenie w pracy na międzynarodowych rynkach
  • Znajomość HTML/CSS/JS
  • Znajomość narzędzi analitycznych – Google Analytics, Google Search Console

W ramach współpracy zapewnimy:

  • STABILIZACJĘ. Zapewniamy stałą współpracę i ciekawe, zmieniające się zadania.
  • ROZWÓJ. Dołożymy wszelkich starań, aby zadbać o Twój rozwój zawodowy. W naszej firmie zapewniamy odpowiednie szkolenia dedykowane do konkretnego stanowiska lub ogólnorozwojowe. Otrzymasz możliwość uczestnictwa w kursach językowych (do wyboru kilkanaście języków obcych, w zależności od Twoich potrzeb).
  • WORK-LIFE BALANCE, czyli elastyczny czas pracy. Sam decydujesz, o której godzinie chcesz rozpocząć pracę (możliwość wyboru między godziną 6 a 10).
  • ZABAWĘ. Jesteśmy zespołem, w skład którego wchodzi wiele narodowości. Będziesz mógł wymienić się doświadczeniami z kolegami z różnych działów, czy wziąć udział w imprezach integracyjnych, które cieszą się dużą popularnością.
  • DODATKOWE BENEFITY. Każdy pracownik ma możliwość skorzystania z dofinansowania do prywatnej opieki medycznej (Medicover) oraz karty sportowej (Multisport Classic lub Multisport Plus). Raz w tygodniu w naszych stołówkach czekają pyszne przekąski, a zapach świeżej kawy budzi nas do działania każdego poranka :)
  • BIURO. Przestronne, komfortowe biuro, ergonomiczne stanowisko pracy, pomieszczenia relaksu, dobrze wyposażona i zaopatrzona kuchnia oraz brak przestrzeni typu open space, zapewniają wygodę podczas codziennych obowiązków.
  • WSPARCIE ZESPOŁU. Możesz liczyć na przyjacielski uśmiech oraz pomocną radę każdego z członków naszego zespołu. Stawiamy na bezpośredni kontakt – wszyscy mówimy sobie po imieniu, niezależnie od stanowiska.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy