Oferta pracy

CRM scientist

Santander Bank Polska

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SAS

  • SQL

Mile widziane

  • Oracle

Twój zakres obowiązków

  • tworzyć kampanie CRM w oparciu o analizę potencjału bazy klientów

  • brać udział w projektach zakresu rozwoju narzędzi CRM rozwijać się w zakresie targetowania i retargetingu w wielu kanałach komunikacji

  • pracować w młodym, dynamicznym zespole oraz w mocno przyszłościowej dziedzinie jaką jest analiza danych

Nasze wymagania

  • masz doświadczenie w przygotowywaniu spersonalizowanych kampanii CRM, kierowanych do klientów w rożnych kanałach kontaktu (znajomość środowiska SAS Ci będzie dużym plusem)

  • potrafisz identyfikować potrzeby klienta masz ukończone studia (preferowany kierunek: matematyka, statystyka, informatyka, ekonometria lub pokrewne)

  • bardzo dobrze znasz język SQL oraz masz doświadczenie w pracy na dużych zbiorach danych (mile widziana znajomość Oracle)

  • posiadasz zdolności analityczne, trafnego wnioskowania, sprawnie określasz zależności pomiędzy danymi i problemami

  • masz doświadczenie w zakresie przygotowania analiz danych klienta

  • swobodnie komunikujesz się w języku angielskim

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • agile

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • wewnętrzne programy rozwojowe umożliwiające doskonalenie kompetencji zawodowych

  • udział w ciekawych, strategicznych projektach

  • zgrany zespół i przyjazną atmosferę

  • atrakcyjny system motywacyjny

  • pożyczki na cele mieszkaniowe

  • ofertę produktową banku na atrakcyjnych warunkach

  • prywatną opiekę zdrowotną

  • możliwość wyboru spośród bogatej oferty świadczeń pozapłacowych w ramach systemu kafeteryjnego

  • ciekawe akcje w ramach programu propagującego zdrowy styl życia „BeHealthy”

  • dofinansowanie do „Rajdu Bankowca” - wyjazdu jedynego w swoim rodzaju

  • nasza oferta benefitowa zawiera również rozwiązania dla osób z niepełnosprawnością

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi