CRM Specialist

Travelist Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Fabryczna 5

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i egzekucja kampanii CRM z wykorzystaniem wszystkich punktów kontaktu z użytkownikiem (m.in. e-mail, web push, sms, onsite)

  • Wdrażanie i koordynacja eksperymentów optymalizacyjnych kampanii i scenariuszy dla testów A/B celem podnoszenia efektywności prowadzonych działań

  • Tworzenie zapytań SQL i ich przetwarzanie w celu weryfikacji segmentów i doboru grup klientów dla potrzeb danej kampanii

  • Współtworzenie i optymalizacja scenariuszy marketing automation z wykorzystaniem takich narzędzi jak Salesforce Marketing Cloud czy PushPushGo

  • Budowa i ulepszanie zaawansowanych ścieżek customer journey we współpracy z ekspertami Travelist i zewnętrzną agencją

  • Raportowanie działań, mierzenie efektywności kampanii, analiza rezultatów i danych, wyciąganie wniosków i rekomendacji

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy w obszarze CRM, digital marketingu lub na podobnym stanowisku

  • Doświadczenie w obszarze projektowania scenariuszy marketing automation

  • Znajomość narzędzi do automatyzacji marketingu takich jak: SalesForce, Pardot, Eloqua itp.

  • Umiejętność tworzenia i optymalizacji zaawansowanych ścieżek zakupowych (customer journey)

  • Znajomość środowisk hurtowni danych

  • Dobra znajomość SQL i Excel

  • Mile widziane:

  • Znajomość Google Analytics

  • Doświadczenie w integracji systemów CRM (w szczególności Salesforce)

  • Znajomość HTML, CSS

  • Znajomość Python

  • Doświadczenie w branży turystycznej

To oferujemy

  • realne możliwości zdobywania nowych kompetencji

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B

  • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (8:00 - 9:30)

  • pakiet benefitów indywidualnych: prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do karty multisport, ubezpieczenia na życie, "Dzień na U" - dodatkowy dzień wolnego na wykonanie badań profilaktycznych i inne

  • zniżki pracownicze oraz środki na rezerwacje wyjazdów z Travelist.pl

  • pracę w modelu hybrydowym (min. 1 dzień w tygodniu w biurze zlokalizowanym na zielonym warszawskim Powiślu, przy ul. Fabrycznej 5)

O nas

Travelist.pl to pierwszy w Polsce portal łączący w sobie funkcje serwisu rezerwacyjnego oraz inspirującego magazynu podróżniczego. W nowoczesny i oryginalny sposób inspiruje niemal 6 mln zarejestrowanych użytkowników do planowania wypoczynku w kraju i za granicą, prezentując starannie wyselekcjonowane oferty blisko 1000 hoteli i pensjonatów. Od 2014 r. Travelist.pl jest członkiem międzynarodowej grupy Secret Escapes, obecnej w ponad 20 krajach na trzech kontynentach, finansowanej przez największe fundusze inwestycyjne, m.in. Google Ventures. W 2016 r. spółka stanęła na podium największych serwisów rezerwacyjnych w Polsce, a w 2019 r. znalazła się w gronie tysiąca najszybciej rozwijających się firm w Europie wg prestiżowego rankingu FT1000 Financial Times.