Crop Manager

Timac Agro Polska Sp. z o.o.

  • lubuskie

    lubuskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Opracowanie, wdrożenie i nadzór nad strategią doświadczeń instytucjonalnych oraz regionalnych;

  • Prowadzenie szkoleń dla pracowników firmy w zakresie wykorzystywania wyników i prowadzenia doświadczeń jako narzędzia edukacyjno-handlowego;

  • Współtworzenie argumentacji handlowej do produktu;

  • Współpraca z instytucjami naukowymi;

  • Współpraca z Centralą Firmy we Francji oraz innymi działami firmy w celu spójnego podejścia do rozwoju i wykorzystywania narzędzi marketingowych;

  • Wyjazdy w teren w celu bieżącej współpracy z osobami z Marketingu Regionalnego;

  • Współpraca przy organizacji poletek pokazowych i spotkań szkoleniowych;

  • Analiza rynku i działań konkurencji.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe rolnicze lub pokrewne;

  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku np. Product Manager;

  • Umiejętność wykorzystywania technik sprzedaży oraz rozumienie zasad handlu;

  • Gotowość do częstych podróży służbowych na terenie całego kraju;

  • Zdolność analitycznego myślenia;

  • Dobra znajomość języka angielskiego;

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełen etat – pierwszą umowę podpisujemy na 6 miesięcy;

  • Wynagrodzenie podstawowe oraz premię roczną;

  • Pracę wspartą okresem wdrożeniowym oraz licznymi szkoleniami (cykliczne oraz indywidualnie dopasowywane do pracownika);

  • Bogaty pakiet socjalny.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne