Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Crop Manager

PUH „Chemirol” sp. z o.o.O firmie

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Prośba o uzupełnienie

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane rolnicze)

  • Bardzo dobra znajomość rynku rolnego

  • Bieżąca analiza rynku rolnego oraz monitorowanie działań firm konkurencyjnych.

  • Poszukiwanie i rekomendowanie nowych pomysłów i technologii produktów

  • Aktywny udział w pracach zespołu sprzedaży

  • Umiejętność prowadzenia prezentacji

  • Sprawowanie pieczy nad aktualizacją istniejących materiałów marketingowych oraz współtworzenie nowych.

  • Realizacja założeń marketingowych dla produktów istniejących i rozwojowych w ramach założonej strategii marketingowej.

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, zdolności interpersonalne

  • Znajomość Pakietu MS Office

  • Zdolności organizacyjne

  • Prawo jazdy kat. B

  • Minimum trzyletnie doświadczenie w pracy na podobny stanowisku

To oferujemy

Umowę o pracę

Stabilne zatrudnienie w dużej, rozpoznawalnej firmie;

Pracę w dobrej atmosferze z profesjonalnym zespołem

Możliwość rozwoju zawodowego

Podstawowe narzędzia pracy w tym samochód służbowy

Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz premie roczne

PUH „Chemirol” sp. z o.o.

Firma PUH Chemirol Sp. z o.o. z siedzibą w Mogilnie działa na rynku rolnym nieprzerwanie od trzech dekad. We współpracy ze swoimi kontrahentami i klientami, realizuje ideę nowoczesnego rolnictwa. Od samego początku działalności troszczy się o to, by jak najlepiej dopasować ofertę do potrzeb Klientów. Kilkanaście lat doświadczenia w kompleksowej obsłudze rolnictwa dało firmie pozycję lidera na polskim rynku rolnym.

Przewiń do profilu firmy