Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Crop Specialist

CERTIS BELCHIM B.V. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ODDZIAŁ W POLSCE

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Model pracy : Praca zdalna 80%, Biuro Warszawa 20%

  • Zarządzanie portfolio produktów zarejestrowanych w segmencie roślin okopowych

  • Prowadzenie szkoleń produktowych

  • Analiza rynku środków ochrony roślin ( konkurencja oraz trendy)

  • Zarządzanie nowymi projektami (rozwojem produktów od inicjacji do komercjalizacji )

  • Zapewnienie wszystkim członkom Certis Belchim Polska wiedzy technicznej na temat aktualnej oferty produktów i realizowanych projektów

  • Reprezentowanie oddziału Certis Belchim Polska podczas spotkań międzynarodowych

Nasze wymagania

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym

  • Wykształcenie wyższe rolnicze

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Kreatywność, samodzielność i dobra organizacja czasu pracy

  • Łatwe nawiązywanie kontaktów i budowanie trwałych relacji z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi

  • Prawo jazdy kategorii B, bardzo dobra znajomość MS Office

To oferujemy

  • Umowę o pracę w nowo tworzonej strukturze w doświadczonym zespole

  • Niezbędne narzędzia do pracy ( samochód służbowy, laptop, telefon )

  • Doskonałą atmosferę pracy, partnerskie relacje oraz możliwość rozwoju

W związku z reorganizacją i zmianą modelu biznesowego, firma Certis Belchim Polska rozpoczyna nabory w dziale sprzedaży i marketingu.

Certis Belchim Polska łączy mocne strony dwóch dobrze ugruntowanych firm, Certis Europe i Belchim Crop Protection, tworząc nową jakość w ochronie roślin.

Przewiń do profilu firmy