Logo Pracuj.pl

CSS Webdeveloper

Profitroom S.A.O firmie

  • wielkopolskie
    wielkopolskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • HTML

  • CSS

  • SCSS

  • Git

Mile widziane

  • PHP

  • JavaScript

System operacyjny

O projekcie

Booking Engine, system CRM, zaawansowane strony internetowe, kampanie marketingowe online - te oraz inne produkty Profitroom sprawiają, że hotele z całego świata rozwijają się w zawrotnym tempie. Simply More Bookings dla nich, Simply Great Career dla Ciebie. Dołącz do nas i stań się częścią czegoś większego.

Twój zakres obowiązków

  • Tworzeniem responsywnych stron internetowych dedykowanych Klientom z branży hotelarskiej
  • Tworzeniem szablonów do edytora stron dostępnego w modelu SaaS
  • Testowaniem stron www pod różne przeglądarki i urządzenia

Nasze wymagania

  • Bardzo dobrą znajomością HTML,
  • Bardzo dobrą znajomością CSS (w szczególności SCSS),
  • Umiejętnością pisania zwięzłego i łatwego w utrzymaniu kodu (DRY, BEM),
  • Umiejętnością pisania kodu pod różne przeglądarki i urządzenia (cross-browser),
  • Podstawową znajomością Javascript (w szczególności zagadnienia związane z DOM),
  • Znajomością zagadnień RWD,
  • Podstawową znajomością PHP (Twig lub/i Laravel),
  • Podstawową znajomością GIT
  • Poczuciem estetyki i okiem do detali

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu

Skład zespołu

  • frontend developer

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe
  • budżet rozwojowy
  • konferencje w Polsce
  • mentoring
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Duże możliwości samodoskonalenia i rozwoju
  • Stałe i stablilne zatrudnienie w formie UoP lub B2B
  • Pracę w 100% zdalną teraz i po pandemii
  • Doskonałą atmosferę pracy w profesjonalnym i kreatywnym teamie

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • komputer do użytku prywatnego
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień

CSS Webdeveloper, wielkopolskie