Ta oferta pracy jest nieaktualna od 438 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Cukiernik

  • Wysoka Wieś (pow. ostródzki), Ostróda, warmińsko-mazurskie
  • Specjalista
  • 11.01.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgorza Dylewskie Sp. z o.o.

    Hotele SPA Dr Irena Eris są jednym z głównych filarów marki Dr Irena Eris. Naszym atutem jest profesjonalne wykorzystanie najnowszej wiedzy z zakresu kosmetologii wraz z wysokim standardem świadczonych usług. Dzięki temu nasi goście mają zapewniony wypoczynek w atmosferze harmonii oraz przytulnego komfortu.

    Obecnie poszukujemy do Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie kandydatek/kandydatów na stanowiska:

    Cukiernik

    Miejsce pracy: Ostróda (okolice), Wysoka Wieś (pow. ostródzki)
    Region: warmińsko-mazurskie

    Opis stanowiska:

    • odpowiedzialność za przygotowanie ciast i deserów zgodnie z przyjętymi standardami
    • zapewnienie najwyższej jakości produktów i usług
    • dbałość o estetykę potraw
    • prowadzenie racjonalnej gospodarki surowcowej
    • utrzymanie porządku w miejscu pracy

    Wymagania:

    • doświadczenie w pracy na ww. stanowisku
    • perfekcyjna organizacja pracy własnej
    • umiejętność pracy w zespole
    • utrzymanie dyscypliny pracy i higieny

    Oferujemy:

    • ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
    • pracę w młodym zespole
    • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
    • możliwość zakwaterowania
    • zapewniamy dojazd z i do Ostródy

    Zainteresowane osoby prosiły o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres:

    Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie
    Wysoka Wieś 22, 14-100 Ostróda

    lub

    za pomocą przycisku Aplikuj Teraz z podaniem w temacie Kucharz.

    Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

    Prosimy o dołączenie do swojej aplikacji oświadczenia następującej treści:
    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie z siedzibą Wysoka Wieś 22, 14-100 Ostróda moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przy realizacji przedsięwzięć z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, projektów rekrutacyjnych zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)".