Ta oferta pracy jest nieaktualna od 105 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie
  • Wysoka Wieś (pow. ostródzki), Ostróda, warmińsko-mazurskie
  • Specjalista
  • 2017-01-11

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgorza Dylewskie Sp. z o.o.

Hotele SPA Dr Irena Eris są jednym z głównych filarów marki Dr Irena Eris. Naszym atutem jest profesjonalne wykorzystanie najnowszej wiedzy z zakresu kosmetologii wraz z wysokim standardem świadczonych usług. Dzięki temu nasi goście mają zapewniony wypoczynek w atmosferze harmonii oraz przytulnego komfortu.

Obecnie poszukujemy do Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie kandydatek/kandydatów na stanowiska:

Cukiernik

Miejsce pracy: Ostróda (okolice), Wysoka Wieś (pow. ostródzki)
Region: warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska:

  • odpowiedzialność za przygotowanie ciast i deserów zgodnie z przyjętymi standardami
  • zapewnienie najwyższej jakości produktów i usług
  • dbałość o estetykę potraw
  • prowadzenie racjonalnej gospodarki surowcowej
  • utrzymanie porządku w miejscu pracy

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na ww. stanowisku
  • perfekcyjna organizacja pracy własnej
  • umiejętność pracy w zespole
  • utrzymanie dyscypliny pracy i higieny

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • pracę w młodym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • możliwość zakwaterowania
  • zapewniamy dojazd z i do Ostródy

Zainteresowane osoby prosiły o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres:

Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie
Wysoka Wieś 22, 14-100 Ostróda

lub

za pomocą przycisku Aplikuj Teraz z podaniem w temacie Kucharz.

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o dołączenie do swojej aplikacji oświadczenia następującej treści:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie z siedzibą Wysoka Wieś 22, 14-100 Ostróda moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przy realizacji przedsięwzięć z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, projektów rekrutacyjnych zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)".

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się