Ta oferta pracy jest nieaktualna od 545 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Cukiernik

  • Ustka, pomorskie
  • Specjalista
  • 2 - 4 tys. zł brutto
  • 12.07.2016

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Cafe Góra Lodowa

Cafe Góra Lodowa od 8 lat dostarcza swoim klientom lody i ciasta własnej produkcji, dzięki którym mogą oni doświadczać niezapomnianych wrażeń smakowych.

Przez ten czas pracowaliśmy nad niedoścignionym poziomem obsługi klienta,  komponowaliśmy nowe smaki  lodów, poszukiwaliśmy najlepszej mieszanki kawowej oraz opracowywaliśmy receptury ciast z najwyższej jakości produktów. Nadal dążymy do doskonałości - teraz możemy robić to wspólnie.

Wieu pracowników w naszym zespole to osoby współpracujące z nami od samego początku. Możesz stać się jedną z nich.

Cukiernik

Miejsce pracy: Ustka
Region: pomorskie
Wynagrodzenie: 2 - 4 tys. zł
Opis stanowiska:
  • produkcja tortów, ciast i deserów zgodnie z receptuami;
  • przestrzeganie obowiązujących zasad i standardów;
  • utrzymywanie czystości i porządku na stanowisku pracy w taki sposób, aby inni członkowie zespołu mogli płynnie kontynuować pracę;
Wymagania:
  • doświadczenie na stanowisku cukiernika lub w gastronomii (kuchnia)
  • wytrzymałość fizyczna i psychiczna oraz umiejętność przechodzenia płynnie od jednej czynności do drugiej;
  • zdolność do rozumienia i wykonywania poleceń ustnych i pisemnych oraz domaganie się wyjaśnień w razie potrzeby;
  • umiejętność budowania przyjaznych relacji ze współpracownikami;
  • z aktualną książeczką zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych;
  • entuzjazm, chęć rozwoju i pozytywne nastawienie;
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie, wypłacane na czas;
  • pracę w godzinach: sezon letni 6:00 do 14:00, sezon zimowy 7:00 do 15:00
  • wolne niedziele
  • pracę na stałe (umowa o pracę);
  • pracę na nowoczesnych urządzeniach i najlepszych surowcach;
  • szkolenia;
  • możliwości rozwoju;
  • degustację naszych wspaniałych produktów;
  • ciężką pracę :)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie wyłącznie CV
klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)