Ta oferta pracy jest nieaktualna od 292 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Cukiernik

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 04.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Restauracja Paul
    mieszcząca się w Warszawie na ul. Emilii Plater 53,

    tel. 571 296 707

    poszukuje kandydatów

    na stanowisko:
    CUKIERNIK
    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • Produkcja i wypiek produktów słodkich zgodnie ze standardami sieci PAUL
    • Nadzór nad zaopatrzeniem w półprodukty i surowce niezbędne do przygotowywania wypieków
    • Pilnowanie racjonalnego zarządzania składnikami
    • Utrzymywanie miejsca pracy w idealnym porządku

    Od kandydatów oczekujemy:

    • Wykształcenia kierunkowego lub/ i doświadczenia zawodowego na w/w stanowisku
    • Gotowości do podnoszenia kwalifikacji zawodowych
    • Dyspozycyjności
    • Umiejętności organizacji pracy
    • Umiejętności pracy w zespole
    • Znajomości systemu HACCP i BHP
    • Pracy zgodnie z wytyczonymi standardami
    • Odpowiedzialności i sumienności
    • Aktualnej książeczki dla celów sanitarno - epidemiologicznych

    Oferujemy:

    • Pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia nowych kwalifikacji i awansu w firmie
    • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w gronie profesjonalistów

    Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ
    wpisując w tytule wiadomości: "Cukiernik".

    Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

    Wraz z dopiskiem: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.2009 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr.101, poz. 926 z 2002 r. ze zmianami).