Cukiernik

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 04.11.2017
  • Ważna jeszcze 12 dni (do 04.12.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Restauracja Paul
mieszcząca się w Warszawie na ul. Emilii Plater 53,

tel. 571 296 707

poszukuje kandydatów

na stanowisko:
CUKIERNIK
Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Produkcja i wypiek produktów słodkich zgodnie ze standardami sieci PAUL
  • Nadzór nad zaopatrzeniem w półprodukty i surowce niezbędne do przygotowywania wypieków
  • Pilnowanie racjonalnego zarządzania składnikami
  • Utrzymywanie miejsca pracy w idealnym porządku

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia kierunkowego lub/ i doświadczenia zawodowego na w/w stanowisku
  • Gotowości do podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Dyspozycyjności
  • Umiejętności organizacji pracy
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Znajomości systemu HACCP i BHP
  • Pracy zgodnie z wytyczonymi standardami
  • Odpowiedzialności i sumienności
  • Aktualnej książeczki dla celów sanitarno - epidemiologicznych

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia nowych kwalifikacji i awansu w firmie
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w gronie profesjonalistów

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ
wpisując w tytule wiadomości: "Cukiernik".

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

Wraz z dopiskiem: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.2009 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr.101, poz. 926 z 2002 r. ze zmianami).

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się