Custom Product Sales Representative

  • Wyszków, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 05.10.2017
  • Ważna jeszcze 12 dni (do 04.11.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Quad/Graphics Europe to jedna z największych i najnowocześniejszych firm sektora poligraficznego w Europie Środkowo-Wschodniej.

Jesteśmy częścią amerykańskiego koncernu Quad/Graphics. Posiadamy 3 zakłady produkcyjne w Polsce (w Wyszkowie i Radzyminie, koło Warszawy) oraz biura sprzedaży znajdujące się w ośmiu krajach w Europie (m.in. w Francji, Wielkiej Brytanii czy Szwecji). Posiadamy ugruntowaną pozycję na rynku i zajmujemy się drukiem takich tytułów, jak m.in.: „Polityka”, „Newsweek”, „Forbes”, „Elle” i „National Geographic”.

W związku z potrzebą w Dziale Kooperacji poszukujemy Kandydatek/ów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wyszków

Obowiązki:

  • pozyskiwanie nowych klientów,
  • pozyskiwanie nietypowych projektów od obecnych klientów na rynkach zachodnich i południowych
    (np. Niemcy, Francja, Wielka Brytania, Szwajcaria, Austria, Czechy, Węgry),
  • prowadzenie rozmów z podwykonawcami,
  • pozyskiwanie kalkulacji,
  • zlecanie produkcji  nie odpowiadającej możliwościom QGE na „zewnątrz” (ze względów technicznych czasowych lub finansowych),
  • koordynacja realizacji poszczególnych zleceń,
  • analiza kosztów.

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • mile widziana znajomość drugiego języka obcego (francuski, niemiecki, czeski, węgierski),
  • wykształcenie minimum średnie (pożądane wyższe o profilu technicznym),
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • doświadczenie na rynku poligraficznym.

Oferta:

  • stabilne zatrudnienie,
  • przyjazne środowisko pracy,
  • pełne wsparcie w przygotowaniu do pracy na stanowisku,
  • kompleksowe wdrożenie w firmowe Know How,
  • kontakty z Klientem międzynarodowym,
  • benefity pracownicze (ubezpieczenie na życie, opieka medyczna i karta sportowa na preferencyjnych warunkach).
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o załączenie do CV poniższej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Quad/Graphics Europe sp. z o.o. z siedzibą w Wyszkowie, przy ul. Pułtuskiej 120, moich danych osobowych zawartych w moim CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego na stanowisko Custom Product Sales Representative (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby innych rekrutacji przeprowadzanych w przyszłości”.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się