Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Custom Publishing Consultant

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2019-04-17

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Wrocław

    Zakres zadań:

    • Realizacja projektów zw. z obszarem custom publishing i komunikacją wewnętrzną – samodzielna oraz we współpracy z innymi członkami zespołu
    • Samodzielne przygotowywanie tekstów PR i dziennikarskich zgodnie z obowiązującymi standardami (pisanie/ redakcja)
    • Realizacja procesów zw. z obszarem custom publishing
    • Merytoryczne doradztwo PR, ze szczególnym uwzględnieniem obszaru custom publishing i komunikacji wewnętrznej
    • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientem w ramach realizowanych zadań
    • Przygotowywanie raportów, prezentacji itp. w ramach realizowanych projektów
    • Udział w przygotowywaniu ofert, ze szczególnym uwzględnieniem obszaru custom publishing

    Szukamy osoby, która:

    • Lubi, umie tworzyć, redagować teksty dziennikarskie/PR
    • Ma praktykę w realizacji kompleksowych projektów w zakresie custom publishing, mile widziane doświadczenie w komunikacji wewnętrznej
    • Ma udokumentowaną minimum 2-letnią praktykę zawodową w branży PR, mile widzialne również doświadczenie pracy w mediach
    • Jest absolwentem wyższej uczelni
    • Ma wysokie kompetencje: komunikatywność, samodzielność, organizacja pracy, odpowiedzialność
    • Jest kreatywna i nastawiona na współpracę
    • Potrafi tworzyć i utrzymywać dobre relacje z klientami
    • Swobodnie komunikuje się w j. angielskim w mowie i piśmie (min. B2)
    • Jest mobilna, posiada prawo jazdy

    Czekamy na CV. Przeczytamy każdą nadesłaną aplikację, ale skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Prosimy o wpisanie nr ref. CP/WRO/04/19 w tytule wiadomości.

    Prosimy o zawarcie w ramach CV następujące treści klauzul:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Komunikacja Plus sp. z o.o. sp. k. moich danych osobowych w zakresie zawartym w niniejszym CV/liście motywacyjnym w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia rekrutacji. Przysługuje mi prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Powyższe nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przeze mnie zgody przed jej cofnięciem”.

    Brak takiej klauzuli spowoduje, że Państwa CV nie zostanie rozpatrzone i zostanie usunięte.

    Jeśli wyrażają Państwo wolę, aby złożone przez Państwa CV/listy motywacyjne były wykorzystywane przez Komunikacja Plus sp. z o.o. sp. k. do kolejnych rekrutacji, prosimy o zawarcie klauzuli o treści:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Komunikacja Plus sp. z o.o. sp. k. w zakresie wskazanym w niniejszym CV/liście motywacyjnym przez okres 1 roku w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia kolejnych rekrutacji prowadzonych przez tego pracodawcę. Przysługuje mi prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Powyższe nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przeze mnie zgody przed jej cofnięciem".

    Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz tutaj.