Praca customer quality engineer, śląskie

Mamy dla Ciebie 3 ofert

Aplikacja Pracuj.pl

Przeglądaj oferty wygodniej

Pobierz
    • Tychy
    Zakres zadań: Nadzorowanie i rozwój systemu zarządzania jakością zgodnie z oczekiwaniami klienta; Organizowanie i udział w spotkaniach z Klientem w zakresie rozwiązywania problemów jakościowych i rozwoju systemu zarządzania jakością; Aktywne...
    opublikowana: 10 grudnia 2019
    • Bielsko-Biała
    Summary: Fulfilment of Advanced Quality Planning requirements (based on TI and customer specific Quality Management System requirements) within the supply chain. Implementation of quality, cost, service, technological and timing relevant...
    opublikowana: 7 grudnia 2019
    • Katowice
    Communication with the customers: Manage customer returns / complains (8d reports), Manage of quality activities in range of NPI / engineering changes, including product validation and PPAP preparation, Creating and updating FMEA, Control plans,...
    opublikowana: 27 listopada 2019