Customer Advisors Team Manager

Clickmeeting Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Aleja Grunwaldzka 413

Oliwa

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie zespołem pracowników obsługujących klientów poprzez chat oraz korespondencję mailową zarówno w kontekście miękkim (dbanie o: motywację i zaangażowanie w zespole, integrację, rozwój pracowników), jak i administracyjnym (czas pracy, urlopy, podwyżki, itp.)

  • opracowywanie planów na rozwój pracowników i zespołu (w tym ścieżki karier)

  • udział w rekrutacjach do zespołu, wsparcie nowych pracowników

  • współpraca z ekspertami: dyrektorem CS, liderami zespołów CS oraz dyrektorami innych działów

  • dbanie o efektywność pracy (zbieranie i udzielanie feedbacku, prowadzenie spotkań 1:1, analiza i opracowywanie raportów, sporządzanie grafików pracy)

  • zapewnienie wysokich standardów obsługi klienta

  • ustalanie celów ilościowych i jakościowych dla bezpośrednich podwładnych; mierzenie i analizowanie wskaźników pracy zespołu, proponowanie optymalizacji

  • zapewnienie rzetelnej oceny rozmów pracowników z klientem, w tym opiniowanie ocen robionych przez specjalistów QA

Nasze wymagania

  • masz doświadczenie w zarządzaniu zespołem obsługującym klienta w firmie IT

  • posiadasz doświadczenie jako specjalista wsparcia klienta, przy produkcie technologicznym

  • cechuje Cię wyważenie między nastawieniem na efektywność (ukierunkowanie na cel), a dbaniem o potrzeby pracowników

  • posiadasz bardzo wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i poczucie humoru (będziesz dbać o komunikację, kulturę feedbacku i „temperaturę” w zespole :))

  • płynnie posługujesz się językiem polskim i j. angielskim (min. C1)

  • doskonale organizujesz swoją pracę i potrafisz wspierać w tym innych

  • dodatkowo docenimy kompetencje trenerskie w zakresie prowadzenia szkoleń z "umiejętności miękkich”

To oferujemy

  • umowę o pracę lub B2B

  • proces rekrutacji prowadzony w 100% zdalnie

  • prywatną opiekę medyczną w LuxMed, kartę Multisport, dofinansowanie do posiłków w postaci karty Sodexo i dodatkowe ubezpieczenie na życie

  • bezpłatny udział w szkoleniach i kursach językowych (różne dostępne języki obce)

  • pracę w przewadze zdalną (kilka razy w miesiącu możemy potrzebować od Ciebie przyjazdów do naszego biura w Gdańsku max 2 razy w tygodniu)

  • w przypadku pracy z biura: darmowe przekąski i soki ze świeżych owoców, zwrot kosztów dojazdu do pracy i dodatkowy bonus za bieganie do pracy lub dojazdy rowerem

  • integracje pomagające nam dbać o atmosferę w Clicku

  • świętowanie rocznic, urodzin i imprezy okolicznościowe

  • otwartą kulturę organizacji bazującą na zaufaniu i zaangażowaniu - U nas będzie Ci wszystko Clickało! :)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • bony żywieniowe

  • świętowanie urodzin

Rozwijamy platformę do webinarów i spotkań online, z której korzystają miliony użytkowników na całym świecie! Jesteśmy 101-osobową firmą z Gdańska o globalnym zasięgu: nasz produkt jest dostępny w 10 językach, a tylko w 2021 roku przeprowadzono na naszej platformie 1 953 406 wydarzeń online, które zgromadziły ponad 26 milionów uczestników!

Zostaliśmy uznani za jeden z najgorętszych polskich startupów według Rzeczpospolitej (2021) oraz zajęliśmy drugie miejsce w kategorii "najlepsza polska usługa 2020" w rankingu „Lubię bo polskie” Polskiego Radia!

Chcemy dbać o nasz zespół obsługujący klienta oraz jeszcze efektywniej nim zarządzać i właśnie dlatego potrzebujemy, żeby dołączył do nas Customer Advisors Team Manager, który zaopiekuje kwestie team leaderskie.

Rozwijamy platformę do webinarów i spotkań online, z której korzystają miliony użytkowników na całym świecie! Jesteśmy firmą z Gdańska o globalnym zasięgu - nasz produkt jest dostępny w 10 językach, a tylko w 2021 roku przeprowadzono na naszej platformie 1 953 406 wydarzeń online, które zgromadziły ponad 26 milionów uczestników!

Jako pracodawca zatrudniamy obecnie 104 osoby i wciąż rośniemy. Bardzo szybko się rozwijamy i liczymy na to, że będziesz rozwijać firmę razem z nami. Wyróżnia nas nieformalna, przyjazna atmosfera na co dzień oraz wyjątkowi współpracownicy, których możesz poznać już niebawem!

Zostaliśmy uznani za jeden z najgorętszych polskich startupów według 2021 Rzeczpospolitej oraz zajęliśmy drugie miejsce w kategorii "najlepsza polska usługa 2020" w rankingu „Lubię bo polskie” Polskiego Radia!

🚀 Każdego dnia doskonalimy nasz produkt i wprowadzamy nowe funkcjonalności, dlatego poszukujemy Application Testera, który będzie dbał o wysoką jakość ClickMeeting. Potrzebujemy osoby z mocnymi skillami technicznymi, wykazującej się dużą samodzielnością i poczuciem humoru! 😎🌟

Przewiń do profilu firmy