Customer Care Consultant

Cinkciarz.pl Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa Klientów indywidualnych i biznesowych, z wykorzystaniem różnorodnych kanałów komunikacji: telefon, e-mail, chat,

  • udział w ciekawych projektach akwizycyjnych,

  • wsparcie działań sprzedażowych i marketingowych,

  • wsparcie klientów w korzystaniu z usług finansowych,

  • budowanie pozytywnych relacji z Klientami polskimi i zagranicznymi (Europa, Stany Zjednoczone),

  • prowadzenie bieżących spraw klientów,

  • współpraca z innymi działami firmy,

  • atrakcyjny system premiowy.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie związane z telefoniczną obsługą Klienta/sprzedażą/windykacją, preferowane w branży finansowej,

  • doskonałe umiejętności komunikacyjne,

  • orientacja na potrzeby Klienta,

  • otwartość i pozytywne nastawienie,

  • samodzielność i kreatywność,

  • znajomość j. angielskiego i/lub j. ukraińskiego,

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym, także w godzinach nocnych oraz w weekendy,

  • status osoby niekaranej.

Mile widziane

Doświadczenie jako konsultant telefoniczny w dziale windykacji oraz znajomość narzędzi CRM, Atlassian (Jira, Confluence) oraz Google.

To oferujemy

  • W dziale Customer Care możesz liczyć na atrakcyjny, comiesięczny system premiowy,

  • oferujemy darmowe lekcje języka angielskiego,

  • rozwijamy firmową bibliotekę,

  • zapewniamy napoje (ciepłe i zimne) oraz przekąski,

  • przygotowaliśmy strefę gier w naszym warszawskim biurze,

  • zapewniamy wydajny sprzęt: otrzymasz od nas laptopa, dwa monitory oraz wygodne krzesło,

  • celebrujemy firmowe jubileusze,

  • oferujemy możliwość pracy hybrydowej.

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • program rekomendacji pracowników

Jesteśmy międzynarodowym fintechem, który umożliwia dostęp do wielowalutowych usług finansowych: wymiany walut, przekazów pieniężnych, płatności online, rynku Forex i pożyczek wielowalutowych. Po 10 latach działalności - jako najwyżej sklasyfikowana prywatna firma z polskim kapitałem - zajmujemy 8. miejsce na Liście 200 Największych Polskich Firm tygodnika „Wprost”. Naszą aplikację do wymiany walut pobrano 2,1 mln razy. Za nasze sukcesy odpowiada kadra niemal 250 specjalistów pracujących w Zielonej Górze, Wrocławiu, Warszawie, Chicago i Limassol. Dołącz do nas i stań się częścią globalnej marki.

Przewiń do profilu firmy