Logo Pracuj.pl

Customer Care Specialist (Specjalista ds. Obsługi Klienta)

WAG Payment SolutionsO firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa zlecenie, umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

WAG Payment Solutions

Prosta 69

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalną obsługą B2B - telefoniczna i mailowa obsługa portfela klienta biznesowego
  • Administracyjnym wsparciem działu sprzedaży
  • Obsługą kart flotowych oraz systemów opłat drogowych w Europie
  • Bliską współpracą z centralą w Pradze w języku angielskim

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym (warunek konieczny)
  • Wysokie umiejętności organizacji pracy własnej oraz samodzielność w działaniu
  • Umiejętność pracy w zespole i utrzymywania relacji ze współpracownikami

To oferujemy

  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym, dynamicznym, międzynarodowym zespole ludzi z pasją i poczuciem humoru
  • Dodatkowe 3 dni urlopu od pracodawcy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę na zastępstwo lub umowę zlecenie
  • Świetną lokalizację biura w centrum Warszawy przy Rondzie Daszyńskiego

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • strefa relaksu

Firma Eurowag to najszybciej rozwijający się dostawca zintegrowanych usług w zakresie mobilności w Europie. Każdego dnia z kart firmy Eurowag korzysta ponad 300 000 pojazdów, które poruszają się po krajach Europy, Azji i Bliskiego Wschodu.

Jeżeli jesteś ambitny, pracowity i nie boisz nowych wyzwań- aplikuj o pracę w Eurowag!

Customer Care Specialist (Specjalista ds. Obsługi Klienta), Prosta 69, Warszawa