Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów obecnej (i przyszłych)* rekrutacji prowadzonych przez eLeader Sp. z o.o. i Finanteq SA z siedzibą w Lublinie 20-701, ul. Nałęczowska 16.

Customer Consultant platformy Productive24

eLeader Sp. z o.o.

  • Nałęczowska 16, Lublin
    Lublin, lubelskie
  • ważna jeszcze 17 dni
    do: 23 gru 2021
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Nałęczowska 16

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • rozwój biznesowy platformy Productive24 zmieniającej zasady gry na rynku budowania aplikacji biznesowych (zobacz: www.productive24.com);

  • udział w opracowywaniu i wdrażaniu strategii sprzedażowej;

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów w sektorze B2B;

  • przygotowywanie ofert, negocjacje i prowadzeniem rozmów handlowych;

  • wsparcie procesów wdrożeniowych.

Nasze wymagania

  • minimum 2 letnie doświadczenie w obszarze sprzedaży;

  • rzeczywiste sukcesy sprzedażowe;

  • znajomość branży nowych technologii i rozwiązań IT;

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego;

  • zorientowanie na wynik i samodzielność;

  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • doświadczenie w zakresie sprzedaży systemów informatycznych klasy BPM, HRM, PLM, CRM, SFA, DMS, IBM LotusNotes;

  • koncentracja na podejściu sprzedaży bazującej na potrzebach („consultative selling”);

  • znajomość procesu wytwarzania dedykowanego oprogramowania biznesowego;

  • doświadczenie w realizacji postępowań RFI/RFP dla dużych korporacji i instytucji publicznych.

To oferujemy

  • pracę w dużej i stabilnej organizacji posiadającej własne produkty informatyczne oraz wdrożenia w największych globalnych koncernach i bankach;

  • działalność w obszarze innowacyjnego rozwiązanie informatycznego (rewolucja w wytwarzaniu oprogramowania biznesowego);

  • atrakcyjny system prowizyjny;

  • bazę kontaktów i leadów, gotowe materiały handlowe, gotowy proces sprzedażowy, wsparcie działu marketingu oraz liczne systemy demonstracyjne;

  • szkolenia produktowe;

  • umowę o pracę lub inne formy zatrudnienia;

  • pracę w światowej klasy zespołach;

  • elastyczny czas pracy;

  • atmosferę otwartości i współpracy w zgranym zespole;

  • duża możliwość rozwoju poprzez udział w innowacyjnych międzynarodowych projektach;

  • współfinansowanie programu MultiSport, prywatnej opieki medycznej;

  • a także imprezy firmowe.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

eLeader to dynamicznie rozwijająca się polska firma high-tech, posiadająca wiele własnych produktów wdrożonych już w ponad 80 krajach świata. Jesteśmy pionierem na rynku aplikacji mobilnych i biznesowych, laureatem konkursów i rankingów branżowych w Polsce i na świecie (Deloitte Fast Technology, Red Herring Top 100, Juniper Research, Gartner). Więcej informacji znajduje się tutaj: https://eleadergroup.com/

W związku z wprowadzeniem na rynek nowego produktu eLeader: https://productive24.com/pl/ powiększamy nasz zespół biznesowy.

Poszukujemy osób znających specyfikę pracy z procesem sprzedażowym dla sektora B2B w rozwiązaniach SaaS, posiadających szeroką wiedzę dotyczącą rozwiązań IT, wykorzystujących technikę consultative selling oraz samodzielnych i zorientowanych na wynik.

Przewiń do profilu firmy